logo

reklam

KARAHOCAGİL; “ZAFER AK PARTİ’NİN OLACAKTIR”

AK parti Amasya milletvekili M. Levent Karahocagil, AK Parti’ye her dönem olduğu gibi yoğun bir teveccüh olduğunu söyleyerek “Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde inşallah zafer AK Parti’nin olacaktır” dedi.
Karahocagil, “Hamd olsun her dönem olduğu gibi AK Partimize ciddi bir teveccüh var. AK Parti Türkiye’de ve Amasya’da gündemi belirleyen bir partidir. Biz biliyoruz ki diğer partilerde bizim adayların açıklanmasını bekliyorlar. Değerli teşkilat üyelerimiz AK Partili olmak gece gündüz demeden çalışmak demektir. Önce memleket demektir. Vatana ve millete hizmet etmek demektir.”
Karahocagil, Gece gündüz demeden AK parti ve Amasya’nın ve il il Türkiye’nin hizmetkarı oldu. Hizmet etmediği belde ilçe köy kalmadı. Yine yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimlerinde de inşallah Zafer AK Parti’nin olacaktır. Biz her zaman söylediğimiz gibi inşallah 8 belediyeye de AK Parti bayrağını dikmek için yola çıktıklarını belirterek, “AK Partili olmak demek hizmet ehli olmak demektir. Gönül ehli olmak demektir. Ehliyet ve liyakat sahibi olmak demektir. Hoşgörülü olmak demektir. İnşallah biz de sizlerin sayesinde halkımızın destekleriyle hoşgörülü, liyakat sahibi gönül ehli insanları seçeceğiz. Gönlünüzden birileri geçiyor olabilir. Bu, kardeşimiz ve akrabanız olabilir ama önemli olan önce halkın sonra da genel merkezimizin takdiri ile birlikte hiç sağa sola bakmadan kim var denildiğinde hemen ben buradayım diyebilecek şekilde inşallah başkan adaylarımızı buluşacağız. Niyet hayır olunca akıbet de iyi olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle