logo

reklam

Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin görevden alındı.

isabetİsabet Oldu
Karayolları 7. Bölge Müdürü Mehmet Çetin görevden alındı.
Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğü’nün yeteri şekilde çalışmadığına dair gazetemizde değişik tarihlerde yaptığımız yayımların etkili olduğu, Samsun 7. Bölge Karayolları Müdürü Mehmet Çetin görevden alındı.
Samsun 7. Bölge Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün geçtiğimiz hafta Amasya İl Koordinasyon Kurulu toplantısında, Amasya’nın yıllardır büyük bir beklentisi olan ve Amasya’nın ulaşım sorununu büyük oranda çözecek olan çevre yolundaki çalışmaların 2017 yılından önce bitmeyeceğinin açıklanmasından sonra, Amasya büyük bir hayal kırıklığına uğradı.
Amasya’nın olduğu gibi bölgenin beklentisine cevap veremeyen Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğünün yetersizliğini dünki sayımızda Amasya adına gündeme getirmiştik.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 2014 yılında Amasya’yı ziyaretlerinde vermiş olduğu Amasya Çevre Yolunun 2015 yılı sonunda bilinmedi 2016 yılının ilk döneminde hizmete girmesi sözünü unutturan Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğünün en erken 2017 açıklaması Amasya’da büyük bir tepkiye neden olmuştu.
Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü’nden alınan Mehmet Çetin Otoyol Yapım Şube Müdürlüğü’ne atandı. Bursa Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdür Yardımcısı Kenan Keskin ise Samsun 7. Bölge Müdürlüğü’ne atandı.

Share
2587 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle