logo

reklam

Kar’dan kapanan yollar açılıyor

Özel İdare Karla Mücadelede Başarılı
Kar’dan kapanan yollar açılıyor
Aykutlu; 24 saat esasına göre çalışıyoruz
Amasya İl Özel İdare Genel Sekteri A. Faruk Aykutlu, karla mücadelede devlet-vatandaş işbirliğinin güzel bir örneği gösterilerek başarılı bir yönetim ve organizasyon sağlandığını bildirdi. Aykutlu, etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla İl Özel İdaresi’nce yoğun bir çalışma yürütüldüğünü belirtti.
Amasya’da geçtiğimiz pazar akşamından itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan köy yolları İl Özel İdare Genel Sekreterliği karla mücadele ekiplerinin yoğun çalışması sonrası ulaşıma açıldı.
Amasya’da karla kaplanan köy yollarını açma çalışmaları sürüyor. İl Özel İdare Genel Sekteri A. Faruk Aykutlu, “Kış süresince vatandaşlarımızın gündelik hayatlarında herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına İl Özel İdaresi ekiplerimiz 24 saat esasına göre ihtiyaç olan yerlerde çalışıyor. Köylümüzün rahat seyahat edebilmesi, olası acil durumlarda herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için ekibimizle aralıksız çalışıyoruz. Her türlü koşulda vatandaşımızın yanında olmaya, hizmetin en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Köylerimizle sürekli koordine halindeyiz. Sıkıntısı olan bir yere ekiplerimizi hemen yönlendiriyoruz. Greyder, kepçe, kar bıçaklı kamyon ile karla mücadele eden ekipler her türlü duruma karşı hazır bekliyorlar.” dedi.
Bu arada Amasya il genelinde yüksek mevkilerde karla mücadelede yoğun kar yağışının devam etmesi üzerine köy yollarının ulaşıma açılmasında zorluklar yaşandığı belirtilirken, bu zorluklara İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği karla mücadele ekiplerinin yoğun çalışması ile kapanan köy yolunun olmadığı belirtildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle