logo

reklam

KIR; İyi partiyle her şey iyi olacak

İYİ Parti Amasya İl başkanı Adnan Kır, “Seçimlerin bayram, düğün heyecanı içerisinde geçmesi için elimizden geleni yapacağız”
Yerel seçimlerin bir bayram havası içerisinde geçmesini istediklerini ve belediye başkan adayları toplumdaki tüm insanlar için hizmet vermesi gerektiğini kaydeden İYİ Parti Amasya İl Başkanı Kır, “Bu seçimlerin usuletle, suhuletle, bayram, düğün heyecanı içerisinde geçmesi için elimizden geleni yapacağımızı Amasya halkı ile paylaşmak isteriz. Aday arkadaşlarımız, aday olup kazanacakları şehrin insanlarına, orada ikamet eden herkese eşit şartlarda, ‘Bana kim oy verdi’ gibi bir sorunun kalbinde ve beyninde olmadığı bir tutumla hizmet verecekler” diye konuştu.
“Cumhurbaşkanını sevenler ve onu sevmeyenler diye 2’ye ayrılmış bir toplumla karşı karşıyayız”
Farklı bir siyaset bakışı ile hizmet verceklerini kaydeden Kır, “Bugün Sayın Cumhurbaşkanını sevenler ve onu sevmeyenler diye 2’ye ayrılmış bir toplumla karşı karşıyayız. Nefret edenlerin bakış açısı, ‘Ne olursa olsun bu adam gitsin’; sevenlerin bakış açısı ise ‘Türkiye nereye giderse gitsin yeter ki bu adam kalsın’ şeklinde. Böyle bir yönetme biçimi olmaz. Bu şekilde bir bakış açısında ülke yönetilmez. Allah bizleri şaşırtmasın, Allah bizi milletimizin yolundan ayırmasın” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle