logo

reklam

Kır; MiLLETiMiZ ARTIK KANDIRILAN iKTiDAR iSTEMiYOR

İYİ parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, Milletimiz artık kandırılan, aldatılan ve uluslararası diplomaside yanıltılan bir iktidar istemediğini belirterek, “Milletimizin feraseti ve vicdanı sandıkta netleşecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok. dedi.
Kır, “Yerel konuda çok sorunlar var. Amasya bunu hak etmiyor. Çözülmesi zor olan bir sorun yumağı da değildir aslında. Sadece kararlı bir yönetimin oluşmasında İyi Parti bu konuda yeni kurulmasına nazaran Amasya’nın sorunlarını bilen, bunlara defaatle çözümler üreten ve sunan yönetim ve üyeleriyle oluşmuştur. Amasya’nın kaderine terk edilişinin, Amasya halkının Amasya’ya küstürülüşünün önünü açacağız. Amasya yeni bir sayfa açacak. Kültürü, ekonomisi ve coğrafi konumu açısından gelişmeye müsait bir kenttir. Bu göz ardı edildiğinde yönetim zafiyetlerinin sonucu yaşanan Amasya Belediyesi ile halkın çözülemeyen sorunlarla karşı karşıya gelmesini, Amasya halkına değer vererek aşacağız.” dedi.
Adnan Kır, İyi yönetilebilir bir Amasya’nın ülkemizin parlayan yıldızı haline gelmesi hiç zor değil. Halkımıza bu konuda seçim döneminde ayrıntılı sorunların nasıl çözüleceğine dair önerilerimiz paylaşılarak İyi Parti’nin özellikle Amasya’dan bir umut ışığı olduğunu tüm Türkiye’ye gösterecekyerini belirtte. Kır, Mutlaka kararlar yönetimle alınır, değerlendirilir, farklı seçenekler ortaya koyulur, biat veya kişiler değil Amasya’da yaşayan, ilin sorunlarını bilen ve halkın parasını halka sormadan harcamayacak adaylar olacaktır. Doğru olması gereken de budur. Seçime hazırız ve seçimde iddialı bir Amasya örgütünü göreceksiniz.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle