logo

reklam

Kır; Yerel seçimler için iddialıyız!

İYİ Parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır
Yerel seçimler için iddialıyız!
İYİ Parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, “Bizim için gerçek sınav yerel seçimler olacak. Genel seçimlerde aldığımız sonucu kıyaslayabileceğimiz sonuç yok.” dedi. Kır, Yerel seçimlerdeki dinamikler genel seçimlere göre daha farklıdır” diye konuştu.
İYİ Parti İl Başkanı Adnan Kır ve yönetim kurulu gazetemizi ziyate etti. Gazetemiz sahibi A. Suad Akcan ile ülke genelindeki ve yerel seçimler öncesi Amasya siyaseti üzerinde görüş alış verişinde bulundular.
İYİ parti Amasya İl Başkanı Adnan Kır, İyi Parti’nin bir umut ışığı olarak görüldüğünü belirterek, yerelde halkı dinlemeden yürütülen bir yönetim anlayışının hakim olması, genelde ise milletin artık kandırılan, aldatılan ve uluslararası diplomaside yanıltılan bir iktidar istememesi nedeniyle İyi Parti’yi bir umut ışığı olarak gören her partiden katılım olduğunu söyledi. Sizdensiniz bizdensiniz ayrıştırmacılığına son verildiği gün Amasya’nın kalkınacağını ifade eden Kır, seçimde iddialı olduklarını belirtti.
Kır, kutuplaşmanın terör ve ekonomiden daha büyük risk ve tehlike taşıdığını vurgularken, “Türkiye’de AK Partili olanlar ve olmayanlar diye bir kutuplaşma var. Çok tehlikeli bir kutuplaşma. Bu kutuplaşma ekonomi ve terörden daha fazla tehlike içeriyor. Bazı illerde insanlar kahvelerini ayırır noktaya gelmişler. Bu çok tehlikeli bir şey. Bunun zararı Türkiye’nin yıllarını alabilir. Ekonominin dinamik nüfusuyla üreten bir yapıyla çözüleceğine, terörün güçlü orduyla çözüleceğine inanıyorum. Ama kutuplaşmadan öteki dil kullanmayı bırakarak kurtulmalıyız. Liderlerde hep bir tehdit söylemi var. Bunun çok büyük zararını görürüz” açıklamasında bulundu.
İYİ PARTİ’DE MENFAAT BİRLİKTELİĞİ YOK
Adnan Kır, “İYİ Parti’de menfaat birlikteliği yok. Diğer partileri rencide etmek istemiyorum ama burada samimi, inanç birlikteliği var. OHAL döneminde parti kurmak bir cesaret işidir. Genel başkanımızın söylediği gibi ‘cesurlar hareketi’… Bu inanç birlikteliğinin kolay kolay yıkılacağını düşünmüyorum. Biz Türkiye’de doğru işler yapmaya çalışıyoruz. Böyle bir partide il başkanlığı yaptığım için çok gururluyum. Çocuğunu işe sokmak isteyen, devletle işi olan bize gelmez. Böyle insanlarla bir arada olmaktan çok mutluyum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle