logo

reklam

Kırlangıç; Fark yaratan projelerle gelişeceğiz

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin eğitim alanında yaptığı projelerle kendini geliştirmesinden dolayı gurur duyduklarını dile getirdi.
Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ve Amasya TSO Yönetim Kurulu üyeleri, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Türkiye’nin gelişmesinin teknolojiyi iyi kullanmaktan ve eğitime entegre etmekten geçtiğini aktaran Kırlangıç, “Lisemizde bunun en iyi şekilde yapıldığını görebiliyoruz. Öğrencilerimize de, bu eğitim imkanlarının değerini bilmelerini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.
ATSO Başkanı Murat Kırlangıç, öğrencilerin mesleki gelişimlerinin arttırılması, istihdamının sağlanması, öğrencilere burs imkânları, kariyer günlerinin düzenlenmesi ve toplumda Meslek Lisesi’nin hak ettiği itibarı kavuşması amacı ile neler yapılabileceğini görüştü. Yapılan ziyarette aylık olarak görüşmelerin devam edilmesi kararı alındı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.