logo

reklam

Kırlangıç, Gerçekçi Yenilikçi ve Örnek bir kurumuz

ATSO; 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu çerçevesinde, üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimlerini sağlamak, doğru bilgiyi üretmek, desteklemek ve yaymak amacıyla, üyelerinin istek ve görüşleri doğrultusunda, çağdaş ve kaliteli hizmeti mümkün olan en kısa zamanda yerine getirmeye çalışıyor.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası ile Kamu İhale Kurumu işbirliğinde, “Elektronik İhale – Elektronik Eksiltme” Konulu eğitim düzenlendi. ATSO Konferans salonunda gerçekleştirilen eğitimde Elektronik İhale Uygulamaları ve Elektronik Eksiltme konulularındaki yenilikler ile uygulamaların entegrasyonuna dair bilgiler uzmanlar tarafından verildi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, ATSO personelinin eğitimine özen gösterir, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeye ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde üyelerinin memnuniyetini mevcut kanunlar çerçevesinde en üst seviyeye çıkarmayı taahhüt ettiklerini belirterek, Üyelerimizin ekonomik faaliyetlerini ülke menfaatlerine uygun olarak geliştirmek amacıyla; sorunlarını çözecek ve beklentilerini karşılayacak tüm hizmetleri etik kurallara uygun, uluslararası standartlarda ve çağdaş yönetim anlayışıyla sunmak.
Amasya’nın ekonomik, sosyal, kültürel dönüşüm ve gelişiminde öncü rol alarak; sanayi, ticaret ve tarımda değer yaratan, dünya ile bütünleşmiş lider bir kurum olmak. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası tüm çalışmalarında Evrensel Etik değerleri, Sosyal sorumluluğu ve Çevre duyarlılığını gözeten;
Şeffaf, Katılımcı, Tutarlı, Güvenilir, Kararlı, Gerçekçi Yenilikçi ve Örnek bir kurumdur.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.