logo

reklam

Kırlangıç; Girişimciliğe önem veriyoruz.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları atılacak adımlarda ortak hareket ederek, icraatlerin etkinliğinin arttırılması amacıyla, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç’ın da katılımıyla bir araya geldi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Amasya’mızın ekonomik kalkınmasının en önemli unsurlarından birisi olacağına inandığımız Girişimciliğin 2015 yılı ve sonrası için yapılandırılacağı stratejik çalışmalar yapılacağını söyledi.
Kırlangıç, Günümüzün iç ve dış piyasa şartlarında üretmek artık tek başına yeterli olmuyor. Ürettiklerimizi ekonomik değere dönüştürebilmemiz, değişen ihtiyaçlara göre yeni şeyler üretebilmemiz ve bunu istikrarlı bir hale getirebilmemiz için Yeni fikirler üretecek, Markalaşma ve tanıtım alanında küresel trendlerle entegrasyonumuzu sağlayacak Yeni pazarlar oluşturmanın yolunu bulacak Girişimciliğe artık daha büyük bir önem vermemiz gerekiyor. dedi.
Amasya’ya ilişkin turizmden sanayiye, alt yapıdan günlük hayata kadar birçok konu konuşuldu. Alınan kararlar kayıt altına alınarak, takip edilmesi kararlaştırıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle