logo

reklam

Kırlangıç; “İstihdam Seferberliği 2019’a tam destek vereceğiz..”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç
“İstihdam Seferberliği 2019’a tam destek vereceğiz..”
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde gerçekleştirilen, İstihdam Seferberliği 2019 faaliyeti hakkında açıklamada bulundu. Kırlangıç; “Amasya iş dünyası olarak ülkemizin, İstihdam Seferberliği 2019 hedeflerine katkı sağlamak için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kırlangıç, Devlet tarafından sağlanan teşvik ve desteklerin üretime yönelik artarak devam etmesi temennisinde bulundu. Kırlangıç “Amasya iş dünyası olarak ülkemizin, İstihdam Seferberliği 2019 hedeflerine katkı sağlamak için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği girişimleri ve ilgili Bakanlıklarımız tarafından son derece hızlı ve pratik adımlar atılması bizleri gelecek için daha fazla cesaretlendiriyor. Devletimizin Türk iş dünyasına sağladığı maddi ve manevi destekler yapılacak yatırımlar ve işbirliklerinde elimizi güçlendiriyor. KOBİ’lerimize sağlanan yeni kredi paketleri, istihdama sağlanan; Ücret, SGK, Vergi Desteği ve Kısa Çalışma Ödeneği avantajları ile SGK primlerini düzenli ödeyen işverenimize verilen ek indirimler, ülke ekonomimizin gelişmesi ve kalıcı istihdamın arttırılması için önemli hamleler olarak değerlendiriyoruz. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortaya koyduğumuz vizyon ve stratejik planlar doğrultusunda; bölgemizin öncelikli sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerimizi geliştirmek ve katma değeri yüksek ürünler üretmeleri amacıyla üyelerimize yeni projeler hazırlıyor, hayata geçiriyor ve mümkün olduğunca Devletimiz tarafından sağlanan desteklerden faydalanılması için çalışıyoruz” dedi.
Ülkenin bu darboğazdan üreterek çıkabileceğine inandığını ifade eden Murat Kırlangıç, Devlet tarafından sağlanan teşvik ve desteklerin üretime yönelik artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, ‘İstihdam Seferberliği 2019’a tam destek vereceklerini söyledi.
Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Osman Yılmaz ve Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Arslan ile birlikte T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Amasya İl Müdürleri olarak Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ve Yönetim Kurulu üyeleri ile 2019 İstihdam Seferberliği toplantısı yapıldı

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle