logo

reklam

Kırlangıç; Sevdamız Amasya

ATSO’nun Geleneksel İftar Yemeği
Kırlangıç; Sevdamız Amasya
AMASYA Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen toplu iftar yemeği bu Ramazan ayında da gerçekleştirildi.
Yapılan dualar eşliğinde gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç “İlimizin sanayi ve ticari hayatına olduğu kadar sosyal ve kültürel etkinliklerinde de öncü rol üstlenen Amasya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, böyle manevi bir iklimde birlikte iftar sofrasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sofra, birlik ve beraberliğimizi perçinlemek adına, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği bir sofradır. Dileriz bu birliktelik sadece burada kalmaz ve şehrimizin sorunlarına çözüm ararken de birlik ve beraberliğimizin gücünü kullanırız. Her zaman söylediğim gibi, sevdamız da derdimiz de her zaman Amasya olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Sadece ticari hayatta değil, sosyal, kültürel, sportif alanlarda da her zaman şehrimizin yanında olacağımızın bilinmesini isterim. Bu duygu ve düşüncelerle huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşmak dileğiyle tüm konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. “ dedi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ‘Bu şehre aşkla bağlıyız’ teması ile 30 yılı aşkın süredir şehre hizmet sunan üyelerine plaket verdi.
İftar yemeğine vali Dr. Osman varol, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Rektör Prof. Dr. Metin Orbay, Amasya milletvekilleri Prof. Naci bostancı, Mustafa Tuncer ve 24 Haziran Seçimlerinde Amasya dan milletvekili adayları ile birlikte siyasi partilerin temsilcileri ve iş dünyasından yoğun bir katılım oldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.