logo

reklam

Kodek; 7’den 70’i Spora Yapmaya Davet Ediyorum

Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek
7’den 70’i Spora Yapmaya Davet Ediyorum
gençlerimizin sağlıklı ve başarılı birer birey olarak yetiştirilmesi en büyük hedefimiz ve önceliğimizdir.
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, ‘Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde insanların spora kazandırılması, özellikle çocuklarımızın spora başlamalarını sağlamak en önemli hedeflerimizdir. Ayrıca gençlerimizin de zararlı alışkanlıklardan uzak tutulmasını sağlayacak en güzel araç olan spor, bu hafta etkinlikleri boyunca sevdirilerek, tüm kesimlerle yapılması sağlanacaktır’ ifadelerini kullandı.
Kodek, sporun hak ettiği yeri alacağı ve her hanede spor yapan kişi sayısının artacağına inancının tam olduğunu vurgulayarak, İlimizde artık her branşta spor yapabilecek antrenör ve mekana sahibiz. Amasyalıları 7’den 70’e spor yapmaya, spor tesislerimizi kullanmaya, eğitim hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Spor Genel Müdürlüğümüzün sporun gelişmesi ve tesisleşme yönünde hayata geçirdiği projeler sayesinde spor alanlarının artırılarak spor sevgisinin aşılanması yönünde büyük bir aşama kaydedildi. Bizlerde bu şiarla Amayamız da sporda birlik, beraberlik ve dayanışmanın tesisi ve sportif hareketliliğin sağlanması adına çalışmalarımıza var gücümüzle devam ediyoruz. Hem 7’den 70’e halk sağlığının korunması, hem de yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin sağlıklı ve başarılı birer birey olarak yetiştirilmesi en büyük hedefimiz ve önceliğimizdir.
Çocuklarımıza ve gençlerimize küçük yaştan itibaren sporu sevdirmeye çalışıyoruz. Kültürel bir olgu olan spor sayesinde fiziksel ve mental gelişimlerinin yanı sıra çocuklarımızın sosyal çevreye adaptasyonlarını kolaylaştırıyor, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmalarına zemin hazırlıyoruz. Gençlerimize tavsiyem şudur ki; yaptığınız spor branşı her ne olursa olsun çalışmalarınızı planlı ve sistematik bir şekilde yapın. Dostluk ve Fair-Play kuralları çerçevesinde rakiplerinizle kardeşçe yarışın, mücadele edin ve amatör ruhunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Profesyonel bir sporcu olmanın ilk şartının iyi bir amatör sporcu olmaktan geçtiğini düşünüyorum.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle