logo

reklam

KODEK; çocuklarımızın, gençlerimizin ve halkımızın hizmetindeyiz.

AMASYA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ’Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın’ sloganı ile devam eden İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları yoğun ilgi görmeye devam ediyor.Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek,  İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları kapsamında açılan kursları ziyaret ederek çocuklar, gençler ve aileleriyle bir araya gelerek, bol bol sohbet etti. Onların istek ve taleplerini dinledi, antrenörlerden de çalışmalar hakkında bilgi aldı.
“BURADAN MİLLİ TAKIMA SPORCULAR YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ”
Amasya’da Yaz Spor Okulları’na katılımın yoğun olduğunu belirten İl Müdürü Abdullah Kodek, “değişik branşlarda açtığımız kurslar bu yaz tatilinde yaklaşık 10 bin gencimize spor yapma imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Dönem boyunca dersleri ile meşgul olan çocuklarımız ve gençlerimiz, yaz tatili süresince hem eğlenmeleri hem de spor yapmalarını sağlamış olacağız. Amasya ilimiz yetenekli sporcuların bol olduğu ildir. İnşallah Yaz Spor Okulları’na katılan gençlerimiz arasından milli takıma kadar yükselecek yetenekler çıkar. İl Müdürlüğü olarak 7/24 çalışma arkadaşlarımızla çocuklarımızın, gençlerimizin ve halkımızın hizmetindeyiz. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görünce amacımıza ulaştığımızı anlıyoruz. Çocuklarımız milli ve manevi değerlere bağlı bir şekilde yetişmesi ana amacımız. Ailelerimiz İl Müdürlüğümüze ve ilçe müdürlüklerimize çocukların kayıtları yapabilirler. Çocuklarını spora gönderen tüm anne ve babalara teşekkür ediyorum” dedi.
AİLELER TEŞEKKÜR ETTİ
Çocuklarının spor kurslara katılarak, sosyalleştiğini, günümüz teknolojisinin olumsuz etkilerinden uzaklaştırıldığını belirten aileler, çocuklarının keyifli bir yaz geçiriyor olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, İl Müdürü Abdullah Kodek’e teşekkür ettiler.
KODEK: “ALTYAPI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve Yeni Amasyaspor Kulübü alt yapı sorumlusu Abdullah Kodek, Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın futbol eğitimlerini alarak yıllar sonra ilimizi en iyi şekilde farklı illerde temsil etmelerini sağlayabilmek için altyapıya önem verdiklerini belirterek, “Yeni Amasyaspor Kulübü olarak bu yıl ilimizi bal liginde en iyi şekilde temsil edip, şehrimizin özlemi olan profesyonel lige inşallah bütün camia olarak çıkaracağız.” dedi.
Kodek, Geleceğimizin teminatı olan kendi şehrimizin çocuklarına şimdiden altyapıyı sıkı tutarak yıllar sonra hem takımımıza hem de üst liglerde mücadele eden profesyonel kulüplere futbolcu göndererek ilimizin adını ülke geneline duyurmak istiyoruz. Bunun içinde şimdiden 9-12 yaş grubunda olan çocuklarımızı antrenörümüz Burak Özcan’ın verdiği eğitimlerle geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Bugünde çocuklarımıza Yeni Amasyaspor Kulübümüz tarafından yaptırılan forma, şort ve tozluktan oluşan set hediye ettik. Amacımız sporun her dalında ilimizin ismini Türkiye’ye ve Dünya’ya duyurmak bunun içinde çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle