logo

reklam
15 Mayıs 2017

Kongreye doğru

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL da 2017-2018 FUtbol sezonunda Yeni Amasyaspor dan şamliyonluk bekleyen Amasya, sezon öncesi yeni yönetimini beklemeye başladı. Yeni Amasyaspor bu hafta sonu cumartesi günü kongreye gidiyor.
Yeni Amasyaspor yönetimi için Ali İhsan Üzüm ve Metin Genç adaylar. Bu hafta belki başka adayların çıkacağı gibi, adaylarında kongre öncesi çekilebilirler. Amasya, ciddi aday istiyor. Kişilerin kendi geleceklerine yatırım için değil, Amasya’nın yıllardan gelen büyük özlemi olan profesyonel lig hedefine ulaşmak adına yönetime talip olunsun. Gerçek dışı söylemlerle kamu oyunda algı operasyonu degil, Amasya halkının son üç sezondur yaşadığı büyük heyecanı devam ettirmek ve bu heyecanın beklenen büyük özlem olan şampiyonluğun getireciği profosyonel lig olsun. Bin saat önce söylenenin, bir saat sonra yalanladığı, gerçeklerden uzak açıklamalarla, Yeni Amasyaspora başkan ve yönetim istemiyoruz. Biz bu sevdaya inanmış, bu sevda için en büyük paydaşı olacak Amasya halkı ile ibütünleşmiş, yeni bir yönetim anlayışı istiyoruz. Bu yönetime de kurumsallık adına bir başkan istiyoruz. Kendi gelecekleri adına, siyaset adına kimse Amasya’yı ve Yeni Amasyasporu bir basamak olarak görmesin.
Kendi emelleri adına kimse cumhurbaşkanını, siyaset çevresini, vali, Belediye Başkanının adını ve makamları kullanmasın. Çıksın aday olsun. Adaylığını Yeni Amasyasporun kongre üyelerine tescil ettirsin. Mazbatasını aldıktan sonra, kurumları ve kişilerin isimlerini kamu oyuyla paylaşsın. Kongre öncesi, kimse kurum ve kişilerin isimlerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak yıpratma hakkına sahip değildir. Kurumlar ve kişiler kongre üyelerinin üzerinde değildir. Kimse, konre üyelerinin tescillemediği başkan ve yönetime “Hayırlı olsun” deme lüksüne sahip değildir. Kongrenin iradesini kimse “Yok Hükümlü” sayamaz….
Hadi hayırlısı diyelim. Amasya’yı bilen; Amasyalının güvendiği bir baskan ve yönetim diyelim.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle