logo

reklam

Köy Yolları Asfaltlanıyor

vali çomaktekin yolAmasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Valilik olarak devletimizin imkanları ile kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızın daha güzel ortamlarda yaşaması için ulaşım sağlık, altyapı gibi alanlarda çalışmalar yürütüyoruz.” dedi.
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin beraberinde İl Özel İdare Genel sekreteri A. Faruk Aykutlu ve ilgili şube müdürleri ile birlikte Amasya il genelinde İl Özel İdare Genel Sekreterliği tarafından yapılan köy yolları çalışmalarını mahallinde inceliyor.
İl Özel İdaresi genel Sekreterliği tarafından köylerimize yapılan yatırım çalışmalarını yerinde incelemek; hem de sizlerle buluşmak ve sohbet etmek arzusunda olduğunu belirten Vali Çomaktekin, devletimizin sıcak yüzünü sizlerle buluşturmak için adına görev yapıyoruz. Yapılan tüm bu çalışmalar sizlerin yaşam standartlarını yükseltmek içindir. dedi.
Hamamözü ilçesi Gölköy ve Çay köyümevkii arasında yapılan 3 km uzunluğunda ve yaklaşık maliyeti 100 bin TL olan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen ve teknik personelden bilgiler alan Vali İ. Halil Çomaktekin, programının devamında Çayköy’ü ziyaret ederek, köy halkı ile buluştu ve vatandaşlarla köyün ihtiyaçlarına dair görüş alışverişinde bulundu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.