logo

reklam

Köy yolları kışa hazırlanıyor

Köy yolları kışa hazırlanıyor
ACAR; “ÖZEL İDARE KIŞA HAZIR”
Amasya il genelinde bu yıl yapılması planlanan köy yollarında çalışmaların kış öncesinde tamamlanabilmesi için çalışmalara hız verildi.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, devam eden yol yapım çalışmalarını denetleyip, bilgi aldı. Yapımı devam eden sıcak asfalt dökümü çalışmalarını inceleyen Acar, yaklaşan kış mevsimi için ekipleri ile beraber hazır olduklarını belirterek, “Kar yağar yağmaz ekiplerimiz kendiliğinden harekete geçerek, köylerin yollarını açar” dedi.
Amasya’nın her bölgesine hizmet götüren İl Özel İdaresi çalışanları kış ile mücadele için de hazırlıklarını sürdürüyor.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, yaklaşan kış mevsimi için ekiplerinin, hangi köy yolunu açacağının planlanmasının yapıldığını ve kapanan bir yolunun anında açılması için araçların bulunduğunu ifade ederek, “Biz İl Özel İdaresi olarak yaz-kış diyerek ayırt ettiğimiz bir planlamamız yok. Bir yıl içerisinde hava şartları neye imkan verirse ona göre çalışıyoruz. Yani havalar sıcaksa özellikle yaz sezonundaysak asfaltlama çalışmalarımız oluyor. Onun öncesinde de hazırlıklarımız oluyor. Kış mevsiminde de karla mücadele başlamadan önce hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kar yağdığında ise ihtiyaç olduğunda ekiplerimiz hazır.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle