logo

reklam

Köy yolları onarılıyor

AMASYA İl Özel İdare Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, köy yolunda başlatılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. İdarenin asfalt programı kapsamında merkez ve ilçe köy yollarında kardan dolayı tahrip olan yollar onarılıyor.
Amasya İl Özel İdare Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın hem kendileri hem de üretimleri açısından son derece önemli olan kırsal alanlardaki yolların yapımına özel önem veridiklerini, Hedeflerinin yüksek olduğunu belirterek, “ 2017 yılı iş sezonun da yoğun bir iş programımız olacak. Gerek alt yapı tesislerimiz gerek se sosyal tesislerimiz ,gerek köy yollarımızın standartlarını en yüksek seviyeye ulaştırarak köylerimizi daha modern daha yaşanılabilir bir hale getireceğiz.” dedi.
Amasya il genelinde çeşitli köylerde, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında; Uygur Köyünde 2 km, Halifeli Köyünde 1,6 km, Keşlik Köyünde 2,5 km, Tatlıpınar Köyünde 2,5 km ve Şeyhli-Alçakbel Köylerinde sathi asfalt kaplama çalışmaları tamamlanarak köy yollarımız hizmete açılmıştır. İl Özel İdaresi koymuş olduğu hedefler doğrultusunda hızla ilerlemekte olup daha modern ve güvenli asfalt yollara kavuşarak köylülerimizin ve bölge halkımızın can ve mal güvenliği en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Share
389 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle