logo

reklam

Kupada Hedef Gruplar

y.amasyaYeni Amasyaspor, Türkiye Ziraat Kupasında birinci eleme turunda bugün Sinopspora konuk oluyor.
Türkiye Ziraat Kupasında gruplara kalmayı hedefleyen Yeni Amasyaspor, dün öğle yemeğinden sonra tesislerde toplanan yeşil beyazlı Yeni Amasyasprlu futbolcular Sinop’a hareket etti. Sinop’da dün akşam saatlerinde maçın oynanacağı stadda ter idmanı yaptıktan sonra maç saatini beklemeye başladı.
Yeni Amasyaspor Teknikdirektörü Ahad Kömürlüoğlu, Sinopspor maçı hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti. Futbolcularının, kupada önceki maçda büyük bir mücadele örneği sergileyerek Yeni Amasyasporun adını 1. tura yazdırdığını dile getiren Kömürlüoğlu, bu turu geçmelerinin kulüpleri açısından çok önemli olduğunu, futolcularına güvendiğini söyledi.

Çelik; Yüreğimizi Ortaya Koyacağız

Yeni Amasyaspor Futbol Şube Sorumlusu Nihat Çelik, bu turu geçmelerinin kulüpleri açısından çok önemli olduğuna dikkati çekerek, “İstediklerimizi elde edebilmemiz için Sinopspor engelini de geçmemiz lazım” ifadesini kullandı.
Kupada gruplara kalmanın takıma büyük moral vereceğini ayrıca mali açıdan kulübe katkı sağlayacağını dile getiren Yeni Amasyaspor Futbol Şube sorumlusu Nihat Çelik, “Bir yandan kupayı düşünürken, diğer taraftan da lig için son hazırlık dönemini yapıyoruz. dedi.
Çelik, “Ortaya koyacağımız mücadele, skoru belirleyecektir. Bizim düşüncemiz, sahaya çıkıp kazanan taraf olmak. Onun için sahaya çıkıp elimizden gelen her şeyi ortaya koyacağız. Kupada gruplara kalmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
“Sinopspor maçında inşallah yüreğimizi ortaya koyacağız” diyen Çelik, “Gruplara kalmamızın, camiamız açısından baktığımızda sayılamayacak kadar avantajları var” dedi.

Share
1026 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle