logo

reklam

Kurallara Uymayan Sürücülere 532.700 TL Ceza

Kurallara uymayan sürücülere ceza yağdı
Kurallara Uymayan Sürücülere 532.700 TL Ceza
AMASYA genelinde 25 Ağustos ile 5 Eylül tarihleri arasında polisin gerçekleştirdiği denetimlerde, 8 bin 974 araç kontrol edildi. Kurallara uymayan 2 Bin 206 sürücüye 532 bin 700 lira ceza kesildi.
Amasya Emniyet Müdürlüğü’nün paylaştığı verilere göre, 25 Ağustos ile 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen uygulamalarda, kurallara uymayan sürücülere milyonlarca lira para cezası kesildi. Eksikliği görülen araçlar trafikten men edilirken, 4 sürücüye alkollü araç kullanmaktan işlem yapıldı.
Trafik kazalarının en aza indirilmesi, sürücülerin trafik kurallarına uyma düzeylerinin daha üst düzeye çıkarılmasını amaçlayan uygulamalar ile ilgili Amasya Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Söz konusu denetimlerin, trafik kazalarının en aza indirilmesi, sürücülerin trafik kurallarına uyma düzeylerinin daha üst düzeye çıkarılmasının amaçlandığını kaydetdi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Müdürü ve Amasya Trefik Tescil Şube Müdürü Ömer Kapsal’ın 10 günlük tatil süresince il genelinde trafik ekiplerince yapılan denetim uygulamalarında bulundu. Amasya Trafik Bölge Müdürlüğünün sorumluluk bölgesinde 10 günlük bayram tatili süresince bir ölümlü trafik kazası gerçekleşirken geçtğimiz yıllara göre bu yıl bayaram tatilinde yüzde 26 ya varan trafik kazasında azalma yaşandığı belirtildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle