logo

reklam

lider gidiyoruz, lider döneceğiz

yeni amasyaTürkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda lider Yeni Amasyaspor pazar günü Ladik Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
2015-2016 Futbol sezonunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor’da ligdeki her maçı bir final maçı gibi görüyor. Puan kayıplarının hedef yolunda büyük kayıplara neden olabileceğini belirten Yeni Amasyaspor Futbol şube sorumlusu Nihat Çelik, “Ladik Belediye’yı yenip şampiyonluğun en güçlü adayı olduğumuzu herkese göstereceğiz. Lider gidiyoruz, lider döneceğiz.” dedi.
Yeşil beyazlı yeni Amasyaspor’da yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftar, pazar günkü dev maç öncesinde bu ortak görüşte birleşti: Lider gidiyoruz, lider döneceğiz.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig BAL 4. grupda ilk yarının sonuna yaklaşırken şampiyonluk yarışında zirvede yer alan Yeni Amasyaspor, pazar günü çok önemli bir deplasmana çıkıyor. yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor Larik Bediye’ye konuk olacak. bu zorlu engeli aşarak yoluna devam etmek istiyor. Belki de şampiyonluğun habercisi olacak olan bu maç öncesi oyuncularına telkinlerde bulunan teknik direktör İsmail Batur, herkesten buyük özveri istedi. Futbolcularıyla bir araya gelen ve mini bir toplantı gerçekleştiren tecrübeli teknik adam, “Artık bunlar final maçlarımız. Ladik belediye bizim en zor deplasmanımız olacak. Ancak şampiyonluğu istiyorsak hata yapmamamız gerekiyor. Artık puan kayıplarının da telafisi çok zor. Herkes çok dikkatli olsun” dedi.
‘GÜLEN BİZ OLACAĞIZ’
Futbolcular da teknik heyete şampiyonluğu çok istediklerini ve bunun için her maça 3 puan için çıktıklarını söyledi. Söz alan kaptanlar, “Amasya’ya profosyonel lig için vermiş olduğumuz bir mücadele var. Ve bu mücadelenin sonunda gülmek adına kalan maçlarımızı kazanacağız. Ladik belediyeyi yenerek en önemli deplasman maçımızı kayıpsız geçmek zorundayız” şeklinde konuştular. Daha sonra teknik ekip ve futbolcular birbirlerine maçı kazanacaklarının sözünü verdi ve “Ladik Belediye’yi yenip şampiyonluğun en güçlü adayı olduğumuzu herkese göstereceğiz. Ladik’e lider gidiyoruz, lider döneceğiz” dediler.

Share
1069 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle