logo

reklam

Liderlik Sürdü

YENİ AMASYASPORTürkiye Bölgesel Amatödr Ligi BAl 4. grupda Yeni Amasyaspor Ladik deplasmanından bir puanla dönerek liderliğini korudu.
2015-2016 fútbol sezonunda hedefini ligde şümpiyonluk olarak belirleyen yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, mutlak galibiyet ve üç puan için gittiği Ladik Belediyespor deplsamanından bir puanla döndü.
Ladik Belediyespor karşısında her iki yarıda da gol ve gülün getireceği üç puan için mücadele veren yeşil beyazlı Yeni Amasyasporlu futbolcular maçın bitiş düdüğüyle beraber sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşamanın duygularını yaşadılar. Ligdeki hedef yolunda kaybedilen iki puannın ötesinde, ligde liderliği korumak ve namağlupluğu sürdürmenin mutluluğunu yaşadılar.
Yeni Amaslasporu Ladik deplasmanında da yalnız bırakmayan yüzlerce taraftar grubunu maç öncesi Başkan Mustafa Ödübek’e taraftar sevgi gösterisinde bulunurken, başkan Ödübek’de taraftarı selamladı.
ZİRVE MÜCADELESİ ÇOĞALDI
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda zirve mücadelesi kızıştı. Yeni Amasyaspor ve Erbaasporun puan kayıpları zirve mücadelesini heyecanlandırdı.
Haftaya lig lideri olarak giren Yeni Amasyaspor deplasmanda ladik Belediye ile golsüz berabera kalarak iki puan kaybedirken, zirvenin en büyük ortaklarından Erbaasporun kendi sahasında Havza Belediye spora yenilerek üç puan kaybetmesi zirve ortağını çoğaltı. Erbaasporu deplasmanda yenerek ligin süpriz ekibi Havza Belediye başarının tesadüf olmadığını ligdeki zirve yarışında Havza Belediyesporunuda unutulmaması gerketiğini hatırlattı. Fatsa Belediye’de kendi evinde Kaztamonu Özel İdareyi yenerek lig zirvesindeki Yeni Amasyaspor ve Erbaasporun puan kaybetmesi ile ligdeki zirve mücadelesine ortak oldu. Buarada ligde zirve mücadelesi veren Görelespor haftayı maç yapmadan bay geçti. Ayrıca, Görelesporun yarına kalan Fatsa Belediye maçı sonucu karara bağlanmadı.

Share
1269 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle