logo

reklam

Mehmet Sarı Mazmatasını Aldı

Mehmet Sarı Mazmatasını Aldı
Sarı; her verilen her bir oyu anamızın ak sütü gibi helal ettireceğiz
31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde MHP’den Amasya belediye başkanı seçilen Mehmet Sarı mazbatasını İlçe Seçim Kurulundan aldı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Öncelikle Allah’a hamd ediyorum bu kutlu şehre bu kutlu görevi bize nasip ettiği için. İkincisi şehrimizin her bir ferdine gerek bize oy versin veya vermesin bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Bize gösterilen teveccühü asla karşılıksız bırakmayacağımı herkesin bilmesini istiyorum.” dedi. Sarı, Amasya halkına ve Amasya’ya hizmet edebilmek için bütün gayretiyle çalışacağını söyledi.
Sarı, şehrimizde vaat ettiğimiz ve söz verdiğimiz fiziksel değişim ile birlikte zihniyet değişimi her bir hemşerimiz iliklerine kadar hissedecekler. Hiçbir hemşerimiz bize vermiş olduğu oydan dolayı asla bir pişmanlık yaşamayacak. Biz her verilen her bir oyu anamızın ak sütü gibi helal ettireceğiz. Bu dakikadan itibaren biz Amasya Belediye Başkanı olduk. Dün MHP Belediye Başkan adayıydım ama bugün Amasya’nın belediye başkanıyım. Bu şehirdeki 110 bini aşkın kardeşimizin her birisine gönlüm ve kapım açıktır.” dedi.
ELİŞTİRİYE AÇIĞIM
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Karşılıklı ben her bir kardeşimize gönlümü ve elimi uzatıyorum. İnşallah her bir kardeşimde gönlünü ve elini bize uzatır. Tabi ki bize oy vermeyen kardeşlerimiz olabilir. Fakat biz iyi işler yaptığımız müddetçe lütfen bizim yanımızda durmaya devam etsinler. Eğer hatalı bir iş yaparsak lütfen adap ve edep çerçevesinde her türlü eleştiriye açığım” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.