logo

reklam

Mehmet Ünek Güven Aldı

AK Parti Amasya 6 ncıo Olağan Genel kurulu yapıldı. Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’da katıldı.
AK parti Amasya 6 ncı Olağan Genel kurulunda önceki İl Başkanı Mehnmet Ünek seçime tek liste ile girdi.
Erdoğan’ın katıldığı Amasya 6 ncı Olagan genel kuruluna Amasya milletvekilleri Naci Bostancı ve Haluk İpek ile birlikte Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK partili ilçe Belediye Başkanları, İl ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kalabalık partili gurubu katıldı.
Mehmet Ünek yeniden AK parti Amasya İl başkanlığına seçildi.
Mehmet Ünek’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Adem Çalışkan, Ahmet Uyanık, Ali İhsan Zobu, Aydın Kazancı, Ayşenur Erman, Dursun Geçici, Emre Altınörgü, Ercan Köse, Fikri Gevrek, Hamza Bozdemir, Hüseyin Uludağ, İbrahim Kahraman, İskender Aras, Kadir Özsoy, Lale Sarı, Mahmut Kol, Medine Kürkçü, Mehmet Emre Şahin, Mustafa Döğen, Mustafa Şişman, Neşet Altınbaş, Osman Acar, Recep Sait Öner, Semih Çanakçı, Süleyman Öksüz, Ştkrü Iğsız, Tarık Sezen, Yavuz Çimen ve Zeki Eraslan yer aldı.
AK Parti Amasya Disiplin kurulu üyeliklerine ise Sebahattin Üstün, Süleyman Çıttır, Hüseyin Sağıroğlu, Mehmet Özsoy ve Cezmi Ütnü seçilirken Demokrasi ve Hakem Kurulu üyeliğine Halil İbrahim Taşdemir, Ramazan Çelebi ve Kadir Karataş seçildi.
AK Parti Büyük Kongre delegeliğine ise İl Başkanı Mehmet Ünek, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Zobu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır ve Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal seçildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle