logo

reklam

MHP Adaylarını Açıkladı

mhp1 Kasım Erken Genel Seçimlerinde MHP 26. dönem milletvekili adayları belli oldu. 26. Dönem Amasya’dan milletvekili adayı olarak 10 aday adayı arasından 3 aday olarak Mehmet Sarı, Gülseren Ertopçu ve Hüseyin Saka olarak belirlendi.
MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin milletvekili adaylarını yazılı basın açıklaması yaparak duyurdu.
Bahçeli, açıklamasında ülkenin geleceğinin sisli olduğunu, belirterek, “Bu itibarla 1 Kasım yeni bir imkan, yepyeni bir demokrasi fırsatı olarak önümüzdedir.” dedi.
MHP Amasya’da 7 Haziran seçimlerindeki adaylık listesinde büyük değiyiklik yaptı. MHP birinci sıra adayı Mehmet Sarı’nın yeniden aday olarak gösterilmesi beklenirken, beklenen oldu. MHP’de Amasya’da ikinci ve üçüncü sıra adayları değişti. İkinci sıra adayı Emekli öğrentmen Gülseren Ertopçu’nun gösterilmesi MHP’de büyük süpriz olarak nitelendirildi. Bilindiği gibi Ertopçu, 1989 Amasya Belediye Başkanlığı seçimlerinde DYP listesinden Belediye Meclis üyesi seçilmiş daha sonra 2007 yılında DYP’nin isim değişikliği ile DP den Amasya milletvekili adayı olmuştu. Daha sonra Ertopçu DP il Başkanlığı görevini üstlenmişti.
MHP’de Amasya üçüncü sıra adayı Hüseyin Saka yer aldı.

Share
1182 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle