logo

reklam

MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı Milletimizle İktidara Yürüyoruz

mehmet sarı asaMHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı, ‘biz hep birlikte yaşıyor, et tırnak olmuş, kardeşliği önemsemiş bir milletiz. Bu büyük millet üzerinde oynanan, oynanmak istenen oyunları hep birlikte bozmalıyız. Ben herkesten oy istiyorum. Çünkü ben Amasya ve Amasyalıları en iyi temsil edeceğime inanıyorum’ dedi.
1 Kasım’da yenilenecek olan genel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisinde büyük hareketlilik yaşanıyor. MHP İl ve İlçe Teşkilatların da olağanüstü büyük bir harketlilik dikkat çekerken, bu hareketliliğin seçim sandığına yansıması da beklenmekte.
Sarı, MHP olarak amacımız seçimlerde birinci parti olarak çıkmaktır. İnşallah bunu başaracağız. Halkımızın bize teveccühünü görüyorum. 13 yıldır ülkeyi yönetenler vatandaştan kopmuş sırça saraylarında yaşamaktadır. Biz halkımızın içindeyiz. Problemlerini en iyi bilen kadroyuz. Bu yöneliş boşuna değildir. MHP; emeklinin, işçinin, memurun, köylünün ve işsiz vatandaşlarımızın umududur ” dedi.
MHP’nin bütünleştirici bir parti olduğuna vurgu yapan Sarı, “Etnik gruplar yetmiyor, hemen mezhep ve inanç farklılıklarını da dillerine doluyorlar. Nedir bu parçalama bölme aşkı anlamak mümkün değil. Bırakın milletimizi meydana getiren insanların soyunu sopunu araştırmayı. Kimin neye nasıl inandığını sorgulamayın. Türkiye’de herkes birdir, eşittir asla başkası değildir. MHP bu ülkenin harcıdır çimentosudur. Bizim iktidarımızda ne bölücülük ne de fakirlik kalacaktır. Bölücülüğü de fakirliğe de çare MHP’dir” diye konuştu.
Mehmet Sarı, sandıklar kuruluncaya kadar seçim bölgesinde gitmediği sokak, sıkmadığı el bırakmamaya çalıştığını ifade ederek, “Milletimizle hep beraber iktidara yürüyoruz” dedi.

Share
1534 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle