logo

reklam

MHP LİDERİ BAHÇELİ AMASYA’da ÇOŞKULU KARŞILANDI

Bahçeli amasya'da

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, “Amasya şehrinin mili mücadele yıllarının gurur abidesi olduğunu, 22 Haziran 1919’da yayımlanan Amasya Tamimi ile 7 düvele kafa tuttuğunu belirterek, 26 gün sonra da asil tavrını tekrarlayacak” dedi.
MHP Amasya İl Başkanlığınca organize edilen açık hava mitinginde çoşkulu Amasya kalabalığını seslenen MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi, vatan, bayrak ve millet adına Amasya’nın ortaya koyduğu kararlılık doğrultusundaki Milli Mücadele ruhundan almıştır. Amasya Müftüsü Abdurahman Kamil Efendinin 96 yıl önce 12 Haziran 1919 da Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü karşılamadaki “Vatan, bayrak ve millet adına Emrindeyiz” diyen Amasya’nın ruhundan almıştır. Amasya bu Vatanın Bayrağıdır, İstikbalidir. Amasya 96 yıl öncesinin ruhunu 7 Haziran seçimlerinde de kararlılığını gösterecek. Bu vatanın ve milletin bağımsızlığı adına Atatürk’ün söylediği gibi; “Milletin istikbalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” dedi.
MHP’nin 2015-2019 yılları arasını onarım, bütünleşme ve atılım dönemi olarak belirlediğini dile getiren Bahçeli, “Bu demektir ki Allah’ın izniyle bize yetki verilince bir şeyler onaracağız. Bu onarım bir şeylerle bütünleşmemizi sağlayacak. Bir atılım gerçekleştireceğiz, AKP yıllarının enkaz ve pisliklerini imha edip yerine mutlaka yenisini, daha güzelini koyacağız. Rüşveti, kayırmacılığı, hırsızlığı, aldatmayı ise AKP ile birlikte tarihe gömerek hesap sorma sürecini başlatacağız” dedi.
Biz Türk milletinin sinesinden doğmuş, Türk tarihinden cesaret bulmuş, Türk İslam ruhunu ülkü edinmiş MHP’yiz. Bizden ‘serok’ çıkmaz. Bizde teröriste sevdalanmış bulunmaz. diyen MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, MHP, vatanın her yerindedir. Tarlada, fabrikada, meydanlarda, caddelerdeyiz. Salonlarda, üniversitelerdeyiz. Yüreklerde, gönüllerde, fikirlerde ve dualardayız. İş yerindeki emek, ticaretteki helal kazancız. Biz Ötüken’deki ülküyüz. Şehitlerin duasındayız, tezgahlardaki alın teriyiz. Biz milletin dilindeki umut, gönderdeki ay yıldızlı al bayrağız. Biz tarihteki hatıra, haysiyet ve yarınlardaki heyecanız. Biz Türk milletiyiz, Türkiye’yiz. 78 milyonun kalbindeki özlemiz. 780 bin kilometrekaredeki iddiayız.” Bahçeli, MHP’nin “Ne mutlu Türküm” diyenlerin son kalesi olduğunu savunarak, Türkiye’nin her köşesinde, her dağında, taşında, ovasında, her hanesinde, gönüllerde olduklarını söyledi.
Bahçeli, “AK Parti’nin 3 Kasım 2002’de “adalet ve kalkınma” adıyla iş başına geldiğini kaydeden Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: “Partilerinin adını taşıyan, adaletin durumuna hepiniz şahitsiniz. Ne çocuklarımızın girdiği sınavlara güvenimiz kalmıştır ne de polislerin okuduğu okullardan eser kalmıştır. Ne memur alımında hakkaniyet gözetilmiştir ne de hak, hukuk ve helal kazanca riayet edilmiştir. Devir haram yiyenlerin devridir. Devir ayakkabı kutularına Amasyalı masumun nafakasını koyan vicdansızların devridir. Namuslu olmak kenardadır. Şerefli ve onurlu duruşu rafa kaldırılmıştır. AKP düzeninde, gün geçmiyor ki, bir hukuk skandalı patlak vermesin. İnsanımız bakıyorsunuz bir gün tutuklu, ertesi gün serbesttir. Sabahın köründe sözde operasyonlar, insanlar derdesttir. Sanıklar bir gün önce idamlık, elleri kelepçeli, ertesi gün masumlardır. Davalar yanlıştır, hakimler kuşkuludur, savcılar tutarsızdır, sanıklar şaşkındır, avukatlar çaresizdir, tanıklar yalancıdır, deliller sahtedir. AKP zihniyetinin parmağı, adaletin gözüne girmiştir. Mahkemeler garabet kumpanyasıdır. Deyim yerindeyse tilkiler savcı olmuş, tavuklar tanıktır. Canavar yargıç kürsüsünde, kuzular sanıktır.” dedi.
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet bahçeli, “Gelin bu korku ile yaşamayın. Gelin bu baskının buhranını bir kez daha denemeyin. Sizlere saygı duyuyoruz, sizleri önemsiyoruz. Her vatandaşımıza olduğu gibi inançlarınızı nasıl yaşayacağınıza karar verecek olan biz değiliz. Hepinize aynı mesafede olacağız. Gelin, Milliyetçi Hareket’in uzlaşmacı ve inançlara saygılı kadrolarına itimat edin. İnançlarınızın gereğini sonuna kadar özgürce yaşayın. Ve AKP’nin istismar felaketini hep beraber sonlandıralım. Bu haram kervanına, bu ihanet furyasına milli ve imanlı kalplerle direnelim. Dinimizi çarpıtan müşriklere hep birlikte karşı koyalım.” diye konuştu.

SARI,  MHP LİDERİ BAHÇELİ’ye KURBAN KESTİ

MHP Amasya İl başkanlığınca 7 haziran seçimleri öncesi Açık hava mitinginde katılmak üzere Amasya’ya gelen MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli, Amasya’da büyük bir çoşku ile karşılındı.
MHP Amasya milletvcekili adayı Mehmet Sarı, MHP lideri bahçele’yi kurban keserek karşıladı.
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi Mecitözü Kavşağı’nda MHP Tokat Milletvekili Reşat Doğru, MHP Amasya Milletvekili Adayları Mehmet Sarı, Sadık Aslan, Turan Gürdoğan, MHP İl Başkanı Kadir Kutay Samsun, MHP il ve ilçe yönetimleri ile partililer karşıladı.
Kalabalık konvoyla şehir merkezine gelinirken, milletvekili adayı Mehmet Sarı, Dr. Devlet Bahçeli’nin Amasya’ya teşrif etmesine binaen MHP Amasya İl Başkanlığı binasının yanında üç tane koyun kestirdi. Yapılan duaların ardından kurbanlar kesildi. Bahçeli, bir süre kendisine hazırlanan odada dinlendikten sonra Yavuz Selim Meydanı’na geçerek Amasyalılara hitap etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle