logo

reklam

MHP’Lİ KADINLAR ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYORLAR

gülseren ertopçu1 Kasım da yapalacak olan Erken Genel seçimlerde 26. Dönem Amasya milletvekili adayları arasında tek bayan milletvekili adayı MHP Adayı Gülseren Ertopçu’ya Amasyalı bayanlar büyük ilgi gösteriyor.
MHP Amasya’da bayanların oyları ile Amasya’da birinci Parti olmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.
1 Kasım seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Milliyetçi Hareket Partililer, başlattıkları Gönüllüler Hareketi ve 1 Kasım Hareketi ile sokak sokak, kapı kapı Amasyalılara ulaşmaya çalışıyorlar.
Genç, ihtiyar, fakir, zengin, erkek, kadın ayırt etmeksizin kapıları çalan MHP’liler, “1 Kasım’da kesinlikle biz kazanacağız” diyorlar. Amasya’da bugüne kadar başlatılan bütün kadın oluşumlarında imzası olan Gülseren Ertopçu’nun gece gündüz demeden yoğun bir tempo ile çalışmasının kendilerini daha da motive ettiğini belirten MHP’li kadınlar, “Bugüne kadar siyasette kadınların etkin bir şekilde yer almasını savunan kadın arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Kadının elinin değdiği yere barış gelir, huzur gelir, nezaket ve zarafet gelir. Gülseren Hanım Amasyalı kadınların onuru olacak ve MHP’nin TBMM’de en güçlü şekilde temsil edilmesini sağlayacak” dediler.
Gittikleri evlerde gördükleri ilginin kendilerini çok umutlandırdığını kaydeden Gülseren Ertopçu da, “Daha önce yaşadığım seçim atmosferlerinden çok farklı bir seçim yaşıyoruz. İnsanlarımızın bizleri ilgi ile dinlemesi bizim çalışma isteğimizi daha da artırıyor. Türkiye’nin kaostan kurtulması ve geleceğe umutla bakabilmesi için siyasete kadın eli değmesi gerektiğine Amasyalı hanımlar da inanıyor. Biz şehrimizin gülen yüzü olacağız ve Ankara’da MHP’yi en güçlü şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle