logo

reklam

‘MODERN AMASYA’YI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ’

cafer özdemir‘MODERN AMASYA’YI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ’
AMASYA Belediyesi tüm mahallelerde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Yol, kaldırım, asfalt, altyapı, üst yapı, park, dinlenme alanları, kanalizasyon, çevre düzenlemesi gibi çalışmalar aralıksız olarak tüm mahallelerde devam ederken, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, yapılan çalışmaları yerinde inceliyor, eksikleri tespit ediyor ve en kısa sürede bitirilmesi için gerekli talimatları veriyor.
Amasya’da yapımı devam eden yol genişletme, duvar yapımı ve tribün yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Cafer Özdemir çalışmaların en kısa sürede bitirilmesini istedi.
Amasya’yı modern bir kent haline getireceklerinin altını çizen Başkan Özdemir, “Halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Halkımızın bize olan güvenine layık bir belediyecilik anlayışı içerisinde Amsaya halkının huzuru ve refahı için tüm mahallelerde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Mahallelerde zaman zaman halkımızla buluşuyor, sıkıntılarını dinliyor, taleplerini alıyoruz. Halkımızdan kopmadan, onların öngörüsüne güvenerek modern Amasya’yı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Share
581 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle