logo

reklam

Mustafa Çıttır Güven Tazeledi

mustafa çıttırİl Genel Meclisi Başkanını Secti
Mustafa Çıttır Güven Tazeledi
Amasya İl Genel Meclisi’nin nisan ayı toplantıları başladı.
Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır başkanlığındaki toplantıda, İl Genel Meclisi başkanı, asil ve yedek katip üye, birinci ve ikinci başkan vekili ve İl Encümeninde görev yapacak 3 üye seçimi, gizli oy yöntemiyle seçimleri yapılacak.
Amasya İl Genel Meclisi dünkü toplantısında İl Genel Meclis başkanlığı seçimini gerçekleştirdi. İl Genel Meclis başkanlığına döndürcü dönem seçilen Mustafa Çıttır, AK parti grubunun 13 oyunun hepsini alarak güven tazeledi.
İl Genel meclisinin 2014 yılında yapılan seçiminde Meclis Başkanlığına Mustafa Çıttır 2 yıllığına seçilmişti. 2 yıllık süresi sona eren Meclisin geride kalan son 3 yılı için yeniden seçim yapıldı. Yapılan seçimde AK Parti’nin 13, CHP’nin 5 ve MHP’nin 3 üyesi arasında aday olan MustafaÇıttır yeniden aday oldu ve seçimleri yeniden kazanarak meclisin 3 yıllığına yeniden başkanı seçildi. Amasya İl Genel Meclisi seçiminde AK parti Amasya merkez İl Genel Meclis Üyesi ve mevcut Başkan Mustafa Çıttır ile MHP Taşova üyesi Sezai Cingöz aday oldular. Yapılan gizli seçimin sonucunda AK parti adayı Mustafa Çıttır 13 oy alırken, MHP adayı Sezai Cingöz 3 oy aldı. 5 oyda boş çıktı.
Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, Amacımız Amasyamıza en iyi en güzel şekilde hizmet etmektir. İl Genel Meclisi üyelerimizle birlikte koordineli şekilde başarılı çalışmalar yaptık. Başarı sadece benim başarım değil. Tüm arkadaşlarımızın başarısıdır. Yeni dönemde inşallah hep birlikte daha güzel hizmetler ve çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.
Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, Amasya İl Genel Meclisi olarak 2014 yılı Mahalli İdareler seçiminden bugüne kadar geçen birinci dönem çalışma süremiz olan iki yılı birlik ve beraberlik içerisinde gayretli ve aktif çalışmalarımızla tamamladık. Bu süre zarfında Amasya İl Genel Meclisi olarak uyum içerisinde Amasya’ya hizmet vermek adına çalışmalarda bulunduk. Meclisimizin içerisinden oluşturulan İhtisas Komisyonlarımızın marifetli ve başarılı çalışmaları ile çoğu problemleri zamanında ve vatandaşlarımıza hizmet noktasında elimizdeki imkanları en ekonomik ve verimli bir şekilde değerlendirip çözümlere kavuşturduk. 4 Nisan tarihi itibariyle başlayan İl Genel Meclisinin ikinci döneminde de üye tam sayısı olan 21 üyenin çoğunluğunun şahsım adına verdiği destek için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Siz Üyelerimizin şahsıma vermiş olduğunuz destek bizleri her zaman onurlandırmıştır. İnşallah verdiğiniz desteklerle daha güzel çalışmalara hep birlikte imza atarak daha verimli olarak ilimize ve köylerimize hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz.” sözlerini kaydetti.

Share
2014 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle