logo

reklam

NEDEN BİLGİ VERİLMEZ!

makamAmasya valiliği makam aracı ve hizmet aracı kullanımlarına sınırlama getirdi.
Kanunda yazsa, Genelge de çıkarılsa bürokratların, hizmet taşıtlarını makam aracı gibi kullanmalarının önüne geçilemediğini belirten Haberemize büyük ilgi gösteren Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’in konunun takipçisi olacağını ve makam aracı ve hizmet aracının Kamu Kurum Kuruluşlarınca kanunlar çercevesinde kullanılması konusunda talibat verdiği öğrenildi. Haber ile ilgili geniş bilgiyi alırsak yarın gazetemizde yayınlayacağız.
Amasya’da Devlet ile Vatandaş arasındaki iletişim köprüsünü kuran Basın görevini yaparken, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü neden görevini yapmaz!..
Amasya’da Basında çıkan haberlere vali Çomaktekin’in büyük ilgi gösterdiğini ve gazete haberleri konusunda gerekenleri yapmasına rağmen, Neden! Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından, haber çıkan gazeteye valiliğin haber ile ilgili çalışmasını ve sonucunu belirten bilgi vermemektedir. Bunun nedenini bulamadık. Acaba diyoruz; Makamı halk karşısında itibarsızlaştırmak mı? Yoksa Makamı tanımamak mı? Kıral’dan çok kralcılık oynamak mı?
Yoksa seçim günü makam aracını kendi özel işleri için kullanmanın verdiği suçluluk duygusu karşısında sessizliğini korumakdanmı?

Share
1583 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle