logo

reklam

Oda Seçimleri Ertelendi

Tüm oda ve borsaların, ekim ayında başlayıp kasımda tamamlanması gereken organ seçimleri, 2018’in Nisan ayına ertelendi.
Bakanlar Kurulunun konuya ilişkin kararı, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Buna göre, tüm oda ve borsaların bu yılın ekimde başlayıp kasımda tamamlanması gereken organ seçimlerinin gelecek yıl nisan ayında yapılması, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının ilgili yazısı üzerine Bakanlar Kurulunca kararlaştırıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı (TOBB) Amasya Ticaret Odası seçimlerinin Bakanlar Kurulu Kararıyla 6 ay ertelenerek 2018 yılının Nisan ayına ertelendi.
FETÖ yapılanmasının özellikle odalarda yerleşmiş olması sebebiyle gerekli temizliğin yapılabilmesi adına alındığı iddia edilen erteleme kararı sonunda tüm Türkiye geleninde TOBB’a bağlı 364 oda ve borsayı kapsayacak şekilde düzenlendi.
Buna göre Amasya’da Ekim ayı içerisinde yapılması planlanan Amasya Ticaret ve Sanayi Odası, Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası, Suluova Ticaret ve Sanayi Odrası Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi 2018 Nisan ayına ertelendi. Erteleme talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileten yetkililerin Erdoğan’dan onay aldıkları öğrenildi.

Share
527 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle