logo

reklam

ODALARDAN VALİ ÇOMAKTEKİN’E ZİYARET

vali odaAmasya’da faaliyet gösteren Oda Başkanları Vali İbrahim Halil Çomaktekin’i makamında ziyaret etti.
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “oda çatısı altında esnafların sorunlarının görüşülmesinin ve aynı zamanda çözüm önerilerinin sunulmasının önemli olduğunu söyledi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odalar birliği, Esnaf ve San. Kredi ve Kefalet Kooperatif ve Ziraat Odasının Amasya’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarının başında geldiğini söyleyen Vali Çomaktekin, bu açıdan Oda başkanlarının ziyaretini çok önemsediklerini kaydetti.
Odaların önemli olduğunu dile getiren Vali Çomaktekin, “İlimizdeki esnaf ve sanayi odaları olsun, ticaret odaları olsun her biri çok önemli işlevi yerine getiriyorlar. Tabii ki esnaf odalarımızda bu anlamda esnaflarımızın birlikteliğini sağlıyor, dayanışmayı gerçekleştiriyor ve onların sorunlarını çözmede önemli inisiyatif alabiliyor. Oda çatısı altında esnaflarımızın sorunları görüşülüyor aynı zamanda çözüm önerileri de geliştiriliyor ve ilgili makam ve mercilere hem sorunlar hem de alternatif çözüm önerileri üretilebiliyor. Bu anlamda odalar çok önemli bir işlevi yerine getiriyor” dedi.
Vali Çomaktekin’i ziyarette, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsa Köse, Esnaf ve San. Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hatay Karaman ile Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baş yer aldı.

Share
583 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle