logo

reklam

Ödübek İstifa Etti

mustafa ödübekÖdübek İstifa Etti
Yeni Amasyaspor yönetimindeki çatlak, deprem getirdi.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig BAL ekiplerinden yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor başkanı Mustafa Ödübek, kulüp başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.
Ödübek, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada zehir zembelek açıklamalarda bulundu. Ödübek, “(yancı) beyin ve tayfasının egoları yüzünden görev yapamaz hale geldi.” dedi.
2 aydır kangre çağrımıza sessiz kalan yönetim kurulu içindeki arkadaşlarımın önünü açmak için istifa ettiğini belirten Ödübek, kulüp başkanlığını devraldığım arkadaşım Ümit Ağış’a teslim ediyorum. dedi.
2014-2015 fútbol sezonu öncesi yeşil beyazlı Yeni Amasyasporun kulüp başkanlığına gelen Mustafa Ödübek, son iki sezon Amasya’da yaşattığı futbol heyacını ile Amasyalıların gönlünü feth etti.
2014-2015 sezon öncesi Yeni Amasyasporun, BAL ligine çıkışında yönetim dışında büyük emek gösteren Ödübek, kulüp başkanlığına seçilmesi ile birlikte, Amasya yıllardır yaşayamadığı futbol özlemini mustafa Ödübek ile yaşadı.
Amasyalıların yıllardır özlemini çektiği futbol heyecanını, yeiden kazandıran Ödübek ve arkadaşları, bu sezonu şampiyonluk sezonu olarak ilan etmişlerdi.
Yönetim kurulu içinde yaşanan gruplaşmalar ve yönetim kurulu toplantısını dışarıya taşıyanların büyük eseri olan bugünki yıkılışın gerçek mimarları günrdeme gelmeyen yönetim kurulundaki yanlış isimler.
Başkan ile yönetim kurulu icra heyetenin arasında laf taşıyan, bu işi kendilerinin iyi bildiğini düşünenler, yıllar önce Amasyasporun amatör lige düşüşünde büyük payları olan kişilerdir.
Bu perde burda kapanmaz. bu perdeyi aşacağız ve gerçekleri Amasya halkı yine Amasya’nın Sesi Yorum’da okuyacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle