logo

reklam

Ödübek; kimseye destek sözü vermedim

Önceki Başkan Mustafa Ödübek
Kongrenin İradesine İpotek Konulmaz
Yeni Amasyaspor önceki Başkanı Mustafa Ödübek, “Kongre üyelerinin onayladığı yönetim, benim için geçerli bir yönetimdir.” dedi.
Yeni Amasyaspor’da kongre öncesi Sosyal Medya üzerinden yapılan açıklamalar, kongre üyelerini zor durumda bırakıyor. 20 Mayıs Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi, önceki Başkan Mustafa Ödübek’in, Bursalı iş adamı Metin Genç’i destek verdiği haberinin gerçek olmadığını, birzat önceki başkan Ödübek açıkladı.
Yeni Amasyaspor’da son üç sezondur Başkanlık yapan ve Amasya’da yok olmaya yüz tutan futbolda büyük heyecanı yeniden yaşatan Mustafa Ödübek, bu kongrede aday olmadığını ve başkanlığa aday olan herkese kapısının açık olduğunu, fakat kongre öncesi hiç bir adaya destek olmadığını belirterek, Yeni Amasyaspor bir kurumsal yapıya sahip olmuştur. Kurumsal yapı içinde kongre üyelerinin iradelerine kimse ipotek koyamaz. Ben ve arkadaşlarım kongre üyelerinden aldığımız güç ve cesaret ile Yeni Amasyaspor’u Amasyalılarla ile birlikte yönettik. Kongre öncesi güçü, kongre üyelerinin dışında arayanlar yanılır. Yeni Yönetimi Kongrenin iradesi belirleyecektir. Sosyal Medya üzerinden yapılan gerçek dışı haberler değil. Bu kişiler şahsımıda Sosyal Medya paylaşımlarıyla kullanmaya cesaret göstermişlerdir. Bu yanlıştır. O arkadaşlar geldiler ve tanıştık. Kendilerine; kongrenin iradesi dışına çıkıp bir söz vermedim. Kongrenin iradesi ile seçilecek her yönetime görevde olsamda olmasamda yanındayım. Biz Amasya sevdasını sözde değil, özde yaşıyoruz. Özümüz Amasya Sevdasıdır. Kendi geleceğimiz adına biz görev istemedik. Amasya’nın geleceği adına göreve talip olduk. Önce kongre üyelerinden güven alsınlar, sonra bizlerden yardım talep etsinler. Kongre üyelerine kimse ipotek koyamaz. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle