logo

reklam

ÖDÜBEK; SÖZÜMÜZÜ UNUTMADIK

YENİ AMASYASPOR

 

Yeni Amasyaspor Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL’da kalmanın mutluluğunu yaşıyor.
2014-2015 fútbol sezonunda mücadele evrdiği Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAl 5. gurupda şampiyonluğu ligin son haftalarında Kastamonu 1966 ya kaptıran Yeni Amasyaspor, geçtiğimiz sezonki şampiyonluk hedefini 2015-2016 futbol sezonuna taşımak adına çıktığı BAL playoff maçında Merzifonsporu 1-0 yenerek umutlarına gelecek sezona taşımayı bildi.
Yeni Amasyaspor Başkanı Mustafa Ödübek, Amasya’ya bir söz verdik. Amasya’nın profosyonel lig özlemine son vermek adına sözümüz sözdür. Yeni Amasyasporu profosyonel lige çıkarmadan bu işi bırakmak yok. dedi.
Gelecek sezonun hazırlıklarına başladıklarını belirten Ödübek, yönetim kurulu arkadaşlarımla bir araya gelerek Amasya adına ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Geçtiğimiz sezon sahada kazandığımız şampiyonluk yoluna, saha dışından engeller kondu. Bu engelleri aşma konusunda sporun hukuk çercevesinde mücadele ettik. Fakat, sporu saha dışındaki başarılarla süsleyenler bugünün mutluluğunu yaşarlar, biz şampiyonluğu hak etmeden almak değil, hak edilmiş şampiyonluğun daha değerli olduğunu biliyoruz. Bu sezonda spor hukuku içinde şampiyonluğa oynayacağız. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.