logo

reklam

ÖDÜLÜ ALDILAR

abdullah-kodekGençlik ve Spor Bakanlığınca, yaptıkları faaliyetlere göre 225 gençlik merkezi arasından Amasya Gençlik Merkezi ekim ayının en iyisi seçildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı gençlik merkezlerinde yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Bakanlık temsilcileri, 81 ilin gençlik hizmetleri ve spor il müdürleri ve 225 gençlik merkezinin müdürleri katıldı.
Toplantıda, yaptığı çalışmalar ve faaliyetlerle Amasya Gençlik Merkezi 2016 Ekim ayında birinci olarak ödüle layık görüldü. Birincilik ödülünü Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek ile Amasya Gençlik Merkezi Müdürü Şahin Gümüş aldı.
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, “13 bin 026 üyesi bulunan Amasya Gençlik Merkezimiz, Bakanlığımızın vizyonu ve misyonu çerçevesinde yürüttüğümüz etkinliklerimiz ve faaliyetlerimiz ile Amasya da bulunan gençlerimize, milli ve manevi değerlerimiz doğrultusunda sosyal hayatın her alanına gençliğin etkin katılımını sağlayıcı çalışmalar yapmaktayız.” ifadesinde bulundu.
Kodek, şunları kaydetti: “2016 yılında Amasya Gençlik Merkezi yürüttüğü çalışmalarla Bakanlığımızın yaptığı değerlendirmeler sonucuna Ekim ayının gençlik merkezi ödülüne layık görülmüştür. Yaptığımız çalışmalarda ve faaliyetlerde bizleri her zaman destekleyen, bizlere yol gösteren Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Amasya Valisi Salih Işık, Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e ve değerli sporcularımız ve ailelerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Ayın Gençlik Merkezi Ödülünü Kodek ve Gümüş, Müsteşar Yardımcısı İbrahim Özekinci’den aldılar

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle