logo

reklam

Öğretmen evi mi? ticarethane mi?

Öğretmen evi mi? ticarethane mi?
AMASYA Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü sosyal tesisleri ticarethane gibi çalışıyor.
İşlevi Milli Eğitim Bakanlığı personellerine hizmet vermek olan ama restoranı ve diğer aktivitelerinde pazarlamacı ruha bürünen Amasya Öğretmenevi, şimdide Amasya esnafı ile haksız olan rakabetini artırmak adına Şehir Kulübüne talip oldu. Öğretmenevinin amacının dışıhda hizmet vermesi ile birlikte, Amasya esnafı ile haksız rakabet etmesi Amasya ekonomisini de olumsuz etkiliyor. Bugünki lokanta bölümünde öğretmenler ile birlikte her bir bireye hizmet vererek, Amasya esnafının büyük tepkisini çekiyor. şimdide kapasitesini artırmak adına Amasya Turizminin gözbebeği binaya göz dikti. Buranın öğretmenevine tahsis edilmesi, Amasya ekonomisini ve turizmini baltalar.

TİCARİ FAALİYETLER DIŞINDA ETKİNLİĞİ KALMADI!
Bir zamanlar öğretmen ve yakınlarının sosyal aktivitelerde ve davetlerini gerçekleştirdiği alan olan Amasya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü sosyal tesislerinde Milli Eğitim Müdürlüğü mensupları dışında önemli ölçüde sivil vatandaşlar yararlanmaya başladı. Diğer yandan Öğretmen Evi girişine konulan büyük tabelalara yazılan fiyat listeleri dikkat çekiyor. Amasya’nın en güzide semti olan ve turuzm merkezi Hatuniye mahallesindeki Özel İdare’ye ait tarihi binanın bir bölümü daha önce Öğretmenevine tahsis edilmişdi. Şimdi de tarihi binanın diğer kalan bölümüne talip oldu.
Amasya Öğretmenevi, lokal, otel binasıyla hizmete açıldı. Konaklama hizmeti, lokantası, kahvaltı salonu, yazlık balkonu, bay bayan kuaför salonu, lokali ile öğretmen ve yakınlarının her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayan tesis bugün amacının dışına çıkmış gibi görünüyor.

YAZ AYLARINDA DÜĞÜN TÖRENLERİNEDE AÇIK
Yaz aylarında düğün törenleriyle Amasya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde bulunan salonların düğünlere tahsis edilmemesi de isteniyor. Hatuniye mahallesi üzerinde yer alan Öğretmen Evi Müdürlüğünün son yıllarda ortaya koyduğu çalışmaların temelinde genelde ticaret yatmaya başladı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle