logo

reklam

Okullara Z- Kütüphane Yapılıyor

Okullara Z- Kütüphane Yapılıyor
AYKUTLU; okuma kültürünü arttırmayı amaçlıyoruz
AMASYA’da İl Özel İdaresi ve Milli Eğitim İş birliği ile “Okullar Hayat Bulsun” projesi kapsamında okullara Z-Kütüphane yapılıyor.
Amasya’ya İl Özel İdaresi ve Milli Eğitim İş birliği ile “Okullar Hayat Bulsun” projesi ile okullara yapılmakta olan Z-Kütüphaneler tamamlanıyor. İl etapda İl Özel İdare genel Sekreterliğince Amasya Merkez Müftü Tevfik İlköğretim Okulu ve Gazi İlköğretim Okulu ile Taşova Yeşilırmak İlköğretim Okullarına İl Özel İdaresince Zenginleştirilmiş kütüphaneler (Z Kütüphane) yapılarak Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.
Amasya İl Özel İdare Genel Sekretiri A. Faruk Aykutlu yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Z-kütüphanelerde çocuk edebiyatı, güncel kitaplar, satranç masaları, mangal, tangram, yapbozlar, zeka geliştirici oyuncak, öğrenme oyunları, CD, DVD ve bilgisayar oyunları ve filmler de bulunacaktır” dedi,
Aykutlu,”bu proje ile birlikte İlimizde okuma kültürünü arttırmaya yönelik projeler ile okullarımız; öğrencilerimizin ve gençlerimizin heyecanla, zevkle gelip kitap okudukları, araştırma yaptıkları yerler haline geldi.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle