logo

reklam

Orbay; Topluma Hizmet Etme Bilincinin Farkındayız

Rektör Prof. Dr. Metin Orbay
Topluma Hizmet Etme Bilincinin Farkındayız
AMASYA Üniveristesi Rektör Prof. Dr. Metin Orbay, Amasya’yı kongre turizmi alanında cazibe merkezi yapma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “Üniversitemiz akademik yıl içerisinde pek çok bilimsel, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitemizde oluşturmaya çalıştığımız nitelikli bir eğitim-öğretim ortamlarının yanı sıra, bilimsel araştırmalar ve topluma hizmet sorumluluğu bilincinden hareketle yapılan diğer tüm çalışmaların; önümüzdeki yıllarda çok değerli bilim, kültür, spor ve sanat insanlarının yetişmesine kaynaklık edeceğini düşünüyoruz.” dedi.
Orbay, Üniversitemizin gerçekleştirdiği birbirinden farklı sempozyum, kongre ve çalıştay aynı zamanda Amasya’yı kongre turizmi alanında cazibe merkezi haline dönüştüreceğini bildirdi.
2017-2018 Akademik yıl içerisinde birçok sempozyum, kongre ve çalıştaya ev sahipliği yapacak. Üniversite Basın Yayın ve halkla İlişkiler müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Uygulamalı Biyoinformatik Çalıştayı, Suluova’nın Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı, Uluslararası Amasya Sempozyumların gerçekleştirildiği, Bankacılık ve Maliye Alanlarında İstihdam Olanakları Çalıştayı, Öğrencilerin Mesleki ve İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi Çalıştayı, Akademisyenlere Yönelik Proje Hazırlama ve Yürütme Eğitimi Çalıştayı, Üniversite Sanayi İş birliği Çalıştayı, Uluslararası Dini Musiki Sempozyumu, Uluslararası Savaş ve Kültür Sempozyumların ise bu akademik yıl içerisinde yapılacağı bildirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle