logo

reklam

Örnek komutan

makamAmasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komuanı Tuğgeneral Mustafa Yılmaz’dan sıradışı bir uygulama. Birileri keyf için kullanırken, birileride bu vatanı vatan yapan Gazi ve şehit ailelerini düşünerek millet adına görevde bulunması, Amasya’da Gazi ve Şehit yakınlarını mutlu ettiği gibi Amasyalılarıda mutlu etti.
Tuğgeneral Yılmaz’ın geçtiğimiz hafta sonu Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığında gerçekleştirilen 1995/4 tertip ile 361. kısa dönem erlerin yemin içme törenine Şehit yakınları ve Gazilerde davet edildi. Şehit Yakınları ve Gazilere komutanlık makam araçları tahsil edildi. Gazi ve Şehit aileleri yemin törenine askerin makam araçları ile gidip geldiği gibi, cuma namazınada makam ile gittiler. İşte makam araçlarının gerçek kullanım özelliğini, bu davranışı ile örnek komutan Tuğgeneral Mustafa Yılmaz’dan geldi.
Amasya’da bazı daire müdürleri makam ve hizmet araçlarını özel işleri ve aileleri için kullanırken, Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgneral Mustafa Yılmaz’ın bu sıradışı uygulaması Gazi, Şehit yakınlarını olduğu gibi Amasyalılarıda gururlandırdı.
Gazi ve Şehit yakınları, Kamu kurum kuruluşlarındaki daire müdürlerinin makam ve hizmet araçlarını kendi özel işlerinde kullanmasına karşılık Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komuanı Tuğgeneral Mustafa Yılmaz’ın yemin töreninde askeriye ait araçları Gazi ve Şehit ailelerine tahsis etmesi örnek bir davranış olduğunu belirttiler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle