logo

reklam

Özarslan; Kadınlar geleceğin ışığıdır

ak kadınlar

 

AK parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Serpil Özarslan “Yeni bir yolun başındayız. Önümüzde 7 Haziran seçimleri var. Türkiye’nin siyasi tarihindeki en önemli seçim. 13 yıl içerisindeki kazanımlarımızın test edileceği bir varoluş seçimi.” dedi.
AK parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Serpil Özarslan başkanlığındaki heyet 7 Haziran Genel seçim hazırlıkları mahallelerdeki ev toplantıları ile sürdürüyor.
Ak Parti Amasya İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak ev toplantılarına devam ettiklerini belirten Serpil Özarslan, Kadınlar evlerin hakimi, geleceğin ışığıdır. Umutlarımızın yeşermesine yardım eden, aydınlığımızdır. Aydınlık bir Türkiye için Kadınlarımız ile birlikte el eleyiz. Kadınlarımızla ile Durmak yok, Yola devam. dedi.
AK parti Amasya Kadın Kolları Başkanı Serpil Özarslan, “7 Haziran bütün mazlumların umut ve dualarının seçimi olacaktır. Amasya, AK Parti davasının sembol şehridir. AK Parti ışığının doğduğu Amasya, bu siyasi hareketin lokomotif gücüdür. Bu nedenle Amasya olmak; bir öncü olmaktır, bu büyük bir sorumluluktur. Amasya sadece iktidara gelmenin değil, iktidarda kalmanın da anahtar şehridir. Bu nedenle 3 kademe olarak her birimiz tek tek Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cesaretini, Genel Başkanımız ve Başbakanımızın gayretini kuşanmak zorundayız. İnşallah 7 Haziran’da Yeni Türkiye’ye en güçlü selamı Amasya olarak biz vereceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle