logo

reklam
01 Ağustos 2016

Özdemir; 15 Temmuz’da yeni bir Türkiye’nin doğdu

cfer özdemir demokrasi nöbetiAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
15 Temmuz’da yeni bir Türkiye’nin doğdu
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in ev sahipliğinde Yavuz Selim Meydanı’ndaki “Demekrasi Nöbeti” büyük bir çoşku ve yütksek katılım ile devam ediyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, bundan böyle tek bir millet olarak demokrasi bazında biraaraya gelinmesi gerektiğini vurguladı. Özdemir, demokrasi ve özgür düşüncenin yeşermesini sağlamak üzere siyasiler başta olmak üzere herkese çok büyük sorumluluklar düştüğünü belirtti.
15 Temmuz’da yaşanan başarısız darbe girişiminin hiçbir zaman unutulmaması ve her zaman hatırlanması gereken bir olay olduğunu belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, toplumca bir daha aynı acı deneyimlerin yaşanmaması için hep birlikte çalışılması gerektiğinin altını çizdi.
“Demokrasi Nöbeti” ni hiç bir gün bırakmayan, darbe girişimine karşı tepkilerini dile getiren Belediye Başkanı Cafer Özdemir “Bu krizde, farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunu yeniden fark ettik. İnanıyorum ki, Türkiye bundan böyle, refah seviyesi hızla yükselen, daha emin, daha demokratik, daha büyük bir ülke olacak. Hepimize çok iş düşüyor’’ dedi.
Başkan Özdemir, 15 Temmuz’da yeni bir Türkiye’nin doğduğunu ifade ederek, “15 Temmuz’da Türk milleti dünyaya yeni bir mesaj vermiştir. Bu aziz milletin özgürlüğü, insan hakları ve birlikteliği uğruna canını seve seve verebileceğini bir kez daha dünyaya 15 Temmuz’da da haykırmıştır’’ diye konuştu.

Share
877 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle