logo

reklam

ÖZDEMİR; 16 Nisan aydınlık geleceğin işareti olacaktır

cafer özdemirAMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, vatandaşlarla sıcak sohbetler eşliğinde gönül bağı kurdu. Ev ziyaretlerini sürdüren Başkan Özdemir, 16 Nisan’da tüm dünyaya verilmesi gereken önemli mesaj olduğunu, bununda yolunun EVET’ten geçtiğini söyledi.
Mahalle Buluşmaları çerçevesinde vatandaşlara konuk olan Başkan Cafer Özdemir, Birlik beraberlik içinde aşılamayacak sorun olmadığını belirterek, “Millet olarak kenetlenmemiz lazım. Bunun için tek vücut olmamız lazım. Yaklaşan referandumda EVET dememiz lazım. Partili Cumhurbaşkanlığı sistemiyle Türkiye adeta 80 yılda aldığı mesafeyi fazlasıyla kat edecektir” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, halkla kucaklaşma kapsamında şunları anlattı: Referanduma kalan süre içinde kapı kapı dolaşmaya, Türkiye gerçeklerini anlatmaya devam ediyoruz. EVET’in ne anlama geldiğini vatandaşımızla paylaşıyoruz. Kimse konuyu saptırmasın. Referandum da EVET demek Milli, yerli bir duruştur. Ülkenin kalkınmasının önünde engelleri aşarak Türkiye’yi 2023’te dünyanın ilk 10 ülkesi arasına sokmaktır. Partili Cumhurbaşkanlığı gelirse Türkiye güçlenecek. Bu yüzden dış güçler ve terör hayır diyor. Biz ise darbe anayasalarıyla bir yere varılamayacağını söylüyoruz. Yeni anayasa aydınlık yarınlar için gereklidir. Bu yüzden EVET diyoruz.”
Vatandaşların, ülkenin bölünmesi gibi bir yanlış propagandaya asla kapılmaması gerektiğini vurgulayan Başkan Özdemir, “Biz bugüne kadar ülkeyi bölmek isteyenlere karşı mücadele veriyoruz. Terörle verdiğimiz mücadelenin altında yatan gerçek de budur. Böyle bir gerçeği bazıları hala hissedememiştir. Terörle mücadelede bizim yanımızda dahi bu kişiler yer alamamıştır. İşte şimdi ‘hayır’ oyunda terör örgütüyle birleşiyor görüyorsunuz. Fark burada. Bundan sonra millet ferasetiyle kararını verecektir. 16 Nisan, ülkemiz için çok daha aydınlık bir geleceğin işareti olacaktır” diye konuştu.

Share
462 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle