logo

reklam

Özdemir 21 Mayıs Kavuşma Zamanı

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
21 Mayıs Kavuşma Zamanı
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “21 Mayıs 2017 AK Parti için kavuşma zamanı. AK Parti, tazelenen ruhuyla yoluna emin adımlarla devam edecektir” dedi
“Uzunca bir süredir tartışılan, ancak hayata geçirilemeyen bu sistem değişikliği bir an önce yapılmalıydı” diyen Başkan Özdemir, “Zira, parlamenter sistem, Yeni Türkiye’nin şahlanışını frenlemek isteyenlere fırsat tanımaktaydı. Artık buna daha fazla müsaade edilemezdi. Şükür ki; 15 Temmuz’da olduğu gibi tarihin akışını değiştiren milletimiz, verdiği diriliş mücadelesinden de bir kez daha başarıyla çıkmış oldu.Bu köklü değişikliğin önümüzdeki süreçleri de oldukça önemlidir. Burada hepimize görevler düşmektedir. Bizler, “bir” olarak; kültürümüzle, tarihimizle; her zaman, dünyada mazlumun ve haklının yanında yer alan, sömürü düzenlerine karşı sesini yükseltme iradesi göstermiş bir millet olmaya devam edeceğiz. AK Parti 2001 yılı Ağustos ayından bugüne, her zaman vesayet odaklarına karşı durmuş ve milletine güvenmeyi seçmiştir. Biz bu günlere milletimizin duasını alarak geldik. Türkiye’nin yeni baştan imarı ve aziz milletimiz için çalıştıkça en büyük desteği de milletimizden almaya devam edeceğime olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.
Özdemir, “21 Mayıs 2017 AK Parti için vuslat zamanı. 979 gündür hasret kaldığımız, partimizin kurucusu, Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızdan artık daha fazla mahrum kalmayacağız. 2 Mayıs’ta; ‘Kurucusu olduğum partime, yuvama, sevdama, aşkıma yeniden dönüyorum, Selamunaleyküm’ diyerek, yeniden partimize üyeliğini şahit olduğumuz Sayın Cumhurbaşkanımızın, yeniden genel başkanımız olmasına da sayılı günler kaldı. Genel merkezde, il ve ilçe teşkilatlarımızda 3. Olağanüstü Kongre’miz için hummalı çalışmalar yapılıyor. Amasya’mızda, her zaman olduğu gibi, güçlü bir katılımla Ankara Arena’da davasına ve liderine verdiği desteği gösterecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Genel Başkanımız olmasının, teşkilatlarımıza ve hükümetimize bir başka heyecan kazandıracağı muhakkaktır. Siyasette sürekli muhasebe etme ve yenilenmenin adının karşılığı olan AK Parti, tazelenen ruhuyla yoluna emin adımlarla devam edecektir. Bu yolda, 21 Mayıs yeni bir milat olacaktır” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle