logo

reklam

Özdemir Acımız çok büyük.

terörAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Acımız çok büyük.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Ankara’da geçtiğimiz akşam sivil vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen alçak saldırıyı lanetlediklerini belirterek, Acımız çok büyük. Terör konusunda tüm kurum ve kuruluşların dik durması ve sert tavır koyması kaçınılmazdır. Ancak, önemli bir diğer konu karamsarlığa kapılmamaktır. dedi.
Terör örgütlerinin en büyük hedefi toplumda yılgınlık ve moral çöküntüsü yaratmaktır. Dolayısıyla standart yaşamımız aynen devam etmek zorundadır. Hiçbir güç Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmezliğine, bayrağının sonsuza dek dalgalanmasına en ufak bir zarar veremeyeceğini belirten Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir yayınladığı mesajiında;
“Bu saldırı, bir kez daha göstermiştir ki bölgesinde gelişen ve söz sahibi olan bir Türkiye istenmemektedir. Ülkemizin imajını zedelemeye, vatandaşlarımızı tedirginliğe sevk etmeye yönelik olduğunu düşündüğümüz bu saldırıyı şiddetle kınadığımızı belirtir; birliğimize ve kardeşliğimize kast edenler biran önce o rüyadan uyanmalıdır. Kalleş saldırı neticesinde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dilerim.”
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı İsa Köse
milletimizin birliğini hedef alan bu alçak saldırılar amacına ulaşmayacak
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı İsa Köse, 35 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği ve birçok vatandaşımızın yaralandığı hain saldırının derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Ankara’da gerçekleşen kalleş saldırı, terörün soğuk yüzünü bir kez daha ve en net şekilde göstermiştir. Bu saldırıyı düzenleyenler elbette tarih önünde en ağır şekilde hesap vereceklerdir. dedi.
Köse, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği olarak, Ankara’da düzenlenen terör saldırısını lanetliyoruz. Kardeşlerimizin hayatını, evlatlarımızın geleceğini ve milletimizin birliğini hedef alan bu alçak saldırılar amacına ulaşmayacak, bizleri yıldıramayacaktır. Dün birlik açıklaması yapan terör örgütleri ülkemizin ve milletimizin birliğini yıkamayacaktır. Türkiye teröre boyun eğmeyecek, terör Türkiye’ye boyun eğecektir. Milletçe bir kez daha canımız yandı. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek,
Acımız Sonsuz
AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek, Ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne yönelik gerçekleştirilen insanlık dışı saldırıyı kınıyoruz. Acımız sonsuz. Bu hain saldırının faillerinin bir an önce yargı önüne çıkarılacağına inanıyoruz. dedi.
AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınadı.
Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, Ankara’da sivil vatandaşları hedef alan hain saldırının, artık zikretmek istemedikleri terör, lanetleme, kınama gibi sözlerin çok daha ötesine geçtiğini söyledi. Çanakkale’den itibaren yedi düvele karşı verilen mücadelenin ne yazık ki halen bitmediğini kaydeden Ünek, “Türlü oyunlarla gerçek milliyetçiliği, vatanseverliği sergileyen bu aziz milleti zor duruma sokmak isteyen terör örgütleri ve destekçileri bir kez daha vahşiliğini sergilemiştir. Hükümetimizin kararlılıkla sürdürdüğü terörle mücadele operasyonlarının daha kapsamlı, daha kararlı olarak devam edecektir. Terörün her türlüsünü lanetliyor, kararlılıkla, dik duran aziz milletimize başsağlığı, Ankara’da şehit düşen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

Share
1452 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle