logo

reklam

ÖZDEMİR; Amasya İçin Gönülden Çalışıyoruz

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “onlarca yıl konuşulmuş projelerinin hayata geçtiği bir dönem yaşadık. 31 Mart 2019’da da milletimizin vereceği destekle yola devam diyeceğiz.” dedi. Özdemir, “Gelecek nesillerimiz için, daha yaşanılabilir bir Amasya için gönülden çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
Belediye başkanı Cafer Özdemir, Bizim için önemli olan bu aziz millete hizmet olduğunu belirterek, “Ak Parti’nin yerel yönetimlere bakışı gönüllere girmektir. Ak Parti belediyeciliği günü kurtarmak değil şehirlere ve geleceğe yatırım yapmaktır. Ortaya vizyon koymaktır, halka hizmetkar olmaktır. Ak Parti belediyeciliği hissetmek gerek. Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır.” dedi.
Özdemir, “Hizmetkâr olduğumuz bu toprağın insanın yüzündeki tebessümü artırmak gayemizdir. Amasyamızı geleceğe taşıyacağımız programı önümüzdeki günlerde Amasya ile paylaşacağız. Amasya’da kimsesizin kimsesi olduk. Doğru bildiğimiz yoldan ayrılmadık. Aynı duaya amin dedik. Amasya’mız için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet ettik hizmetkar olmayada devam edeceğiz.
Amasya’mızı daha ileriye götürmek için el ele verelim. Amasya’yı birlik ve beraberliğin örnek şehri için çalışalım. Amasya akşamlarında evlerden yükselen mutluluk hepimizin mutluluğudur. Amasya’dan en yüksek desteği almak için gece gündüz çalışacağız.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle