logo

reklam

ÖZDEMİR; Belediyecilik hizmet yapma yeridir

Amasya Belediye Başkanı ve AK parti Adayı Cafer Özdemir, “Belediyecilik hizmet yapma yeridir, siyaset yapma yeri değil” dedi.
Belediye başkanlarının rozetsiz olması gerektiğine değinen Özdemir, “Belediyecilik hizmet yapma yeridir, siyaset yapma yeri değil. Bu dönem daha başarılı bir çalışmayla daha çok iş ürettiklerini aktaran Özdemir, “2009-2014 arası yaptığımız işin iki katını yaptık. Bu seçimde herkesten oy alacağım, oy hedefim en yüzde 60. Diğer adaylar hakkında, seçim öncesi ve sonrası olumsuz hiçbir şey söylemem”
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İnancımızın kuvveti kıymetli vatandaşlarımızın dünden bugüne gösterdikleri sevgi ve gönülden muhabbetleridir. Gayretimiz onlara layık olmak ve Amasyamızı ülkemizin 2023 hedeflerine yakışır bir şekilde taşımaktır” dedi.
Amasya Belediye Başkanlık makımını dün olduğu gibi bugün ve yarında vatandaşlarla beraber yöneteceklerini dile getiren Özdemir, “Yerel Yönetimlerin üstadı Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın işaret ettiği gibi gönül belediyeciliğini esas alarak önce millet önce memleket diyecek ve bu doğrultuda hareket edeceğiz. Gönüllerde yer almak için var gücümüzle çalışacak ve dualarına talip olduğumuz hemşerilerimle Amasya’yı birlikte yöneteceğiz ve Amasya’da birlikte yaşayacağız. Seçim çalışmalarımızı teşkilatımızın her bir kademesiyle omuz omuza vererek ilk günkü aşkla gerçekleştireceğiz. Bu şehrin ve şehrin yaşayanlarıyla yıllarca bir yaşayanı olmaktan duyduğum gururu perçinleştirmek istiyorum. Bu gurur ve onuru hep birlikte yaşamak için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk. Kıymetli hemşerilerime güçlü ve motivasyonumuzu arttıran destekleri için minnettarım” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle