logo

reklam

Özdemir; Biz Amasya’da takım oyunu oynuyoruz.

Amasya’da ‘Planlı Gelişim ve Gelecek ’toplantısı
Özdemir; Biz Amasya’da takım oyunu oynuyoruz.
Amasya’da 8 yıldır her hafta başı Başkan Yardımcıları ve Birim müdürleri ile istişare toplantısı yapan Başkan Cafer Özdemir, Başarımızın ardında yatan asıl sebeplerden birisi; planlı şekilde çalışmamızdır. dedi.
Başkan Özdemir, her haftaya Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile toplantı yaparak başlıyor. 8 yıldır aralıksız yapılan bu toplantılarda başkan yardımcıları ve birim müdürleri yapılan projeler hakkında bilgi verirken, bir önceki ve bir sonraki haftanın değerlendirme ve planları da yapılıyor.

AMASYA”YI ORTAK AKİLLA YÖNETİYORUZ
Amasya’da vatandaşlar ve belediye çalışanları ile bir aile olduklarını işaret eden Başkan Cafer Özdemir, “Amasyamızı gerek çalışanlarımız gerekse halkımızla birlikte ortak akılla yönetiyoruz. Hayata geçirdiğimiz onlarca projeyi birlikte gerçekleştirdik. Bu ekibin içerisinde vatandaşlarımız, muhtarlarımız, STK’lar, işçisinden memuruna belediye çalışanlarımız pay sahibidir. Biz Amasya’da takım oyunu oynuyoruz. Bu birlik, beraberliğimiz ve halkımızın teveccühü bize 2 dönemdir vatandaşlarımıza hizmet etme şerefini yaşattı” diye konuştu.
PLANLİ BİR YÖNETİM
Belediyede 8 yıldır gerçekleştirdikleri haftalık değerlendirme toplantılarını çok önemsediğini ifade eden Başkan Özdemir, ”İstisnalar hariç her haftaya değerlendirme toplantısı yaparak başlıyoruz. Bu toplantılarımızda yapılan ve yapılacak projelerin değerlendirme ve planlamalarını yapıyoruz. Her hafta gerçekleştirdiğimiz haftalık değerlendirme toplantıları sayesinde, hem yaptığımız çalışmaların ne aşamada olduğunu görüyoruz hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz. Böylece Amasya’da ortak aklın hakim olduğu planlı bir yönetim sergiliyoruz. Bugüne kadar Amasya’da eğitim, kültür, sanat, spor, sağlık, ticaret, kentsel dönüşüm gibi yaşama dair her çalışmanın temelinde yaptığımız bu toplantılarda alınan kararlar vardır” ifadelerini kullandı.
ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Cafer Özdemir, “21. Yüzyılın başındayız. Amasya Belediyesi olarak tamamladığımız kurumsal yapımız, ortaya koyduğumuz projeler ve katma değerlerle Amasyamızın, şehrimizin, ülkemizin hedeflerine ulaşması için var gücümüzle çalıştık, çalışıyoruz. Her zaman şehrimizin ve ülkemizin sorunları için hep çözüm ürettik. Elimizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman yüksünmedik. Gerek şehrimizin 2019, gerekse ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için hemşehrilerimizle omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle