logo

reklam

Özdemir; Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla çıktık.’

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil, hizmet sevdasıyla çıktık.’ ifadesini kullandı.
‘Bunun için de biz, halktan korkan, sandıktan çekinen, yerini başkalarına bırakmayı düşünmeyenlerden asla olmadık, olmayacağız. Milletimizin emaneti olan önemli görevleri vakti-saati geldiğinde bırakmayıda biliriz. dedi.
AK paritde 31 Mart Yerel seçimler öncesi Amasya Belediye Başkanlığı için 3 Belediye Başkan yardımcısının aday adaylık başvurularını değerlendiren Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Göreve geldiğimiz bu makamlarda herkesi kucaklayan yanımızla ve duruşumuzla insanlarımızla her zaman içli dışlı olduk. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere Genel merkezimizce tekrar AK Parti Amasya Belediye Başkanı Adayı gösterilmemiz durumunda 31 Mart sonrası Amasya halkının tercihleriyle Amasya Belediye Başkanı seçilmemiz halinde kaldığımız yerden gelişen ve büyüyen Amasya adına önemli projelere imza atağız” diye konuştu.
“Bu hizmetlerin halkımız tarafından büyük oranda memnuniyeti aday adayı olacak arkadaşlarımıza da büyük cesaret verdiği görülmüştür” diyen Başkan Özdemir, “Belediye Başkan Yardımcılarımızdan 3 arkadaşımızla birlikte diğer adaylarımızın demokratik haklarını kullandıkları ayrı bir memnuniyet duyulmasına sebep olmuştur. Bu adaylıklar şunu göstermiştir ki belediyemizce Amasyalıların yaşam kalitesini yüksek tutacak hizmetlere imza atılmıştır” dedi.
31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri öncesi yapılan müracaatların AK Parti’li belediyelerin başarılı hizmetlerinden kaynaklanmakta olduğuna değinerek aday adaylarına başarılar dileyen Başkan Özdemir, Görev süresi boyunca Amasya halkının refah ve mutluluğu için çalıştığını ifade ederek, “bizler bu görevlere geldiğimiz günde bu günde hep aynı şeyi söyledik. Halka hizmet Hakka hizmettir. Bizler bu dünyada ölümlü olduğumuzu, bu dünyadan bir şey götüremeyeceğimizi biliyoruz. Bizim bu görevlerden beklentimiz arkamızda hoş bir seda bırakmak, hayır duası almaktır. Biz halka hizmet için bu görevlere talibiz, halka hizmet için varız. Ancak bazılarının koltuk sevdası hiç bitmiyor. Onların gayesi nedir bilemeyiz ancak biz hizmet için sizlerleyiz” diyerek halkın hizmet sevdası ile koltuk sevdası olanlara cevabı sandıkta vereceğini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle