logo

reklam

Özdemir; Bu şehrin önce bir ruhunu kavrayacağız

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, yatırımlar ve projelerle şehrin geleceğinin adeta yeniden oluşturulduğunu söyledi.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir Başkanlığı’nda Pirler Parkı’nda gerçekleştirilen yıllık değerlendirme toplantısına Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Dümen, Cengiz Erdem, Osman Akbaş, İsmail Kazan, Birim Müdürleri ve muhtarlar katıldı.
Mahallelere yeni eserler kazandırarak, yüksek standartlar kazandırmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Özdemir, muhtarlarımız belediye ile mahalleler arasındaki bir görev köprüsü konumunda. Tüm muhtarlarımız halkın oyu ile göreve gelen, mahalleyi temsil eden, halkın güven duygusunu almış kişilerdir. Mahallelinin isteklerine cevap vermek durumunda olan seçilmiş kişilerdir. Bu nedenle hizmetleri ve eksikleri hep birlikte belirleyeceğiz” dedi.
Başkan Özdemir, “Yatırımlarımızla, projelerimizle şehrimizin geleceği adeta yeniden oluşturuluyor. Amasya topyekun kalkınıyor. Amasya’nın özellikle altyapı sorunları toptan çözüm yoluna konmuş oluyor. Bunu halkımızla, teşkilatlarımızla, çalışma arkadaşlarımızla, gönül birliği içinde, fitne fesada düşmeden, sadece yatırım belediyeciliği, hizmet belediyeciliği anlayışıyla, samimiyetle başardık. İstikrarımızı devam ettirdiğimiz sürece Türkiye bir darboğaza girmediği sürece, hükümetimiz başımızda olduğu sürece hem Amasya karlı çıkacak, hem de ülkemiz büyük Türkiye hedefiyle emin adımlarla yürümeye devam edecek.” dedi.
Bu şehrin önce bir ruhunu kavrayacaklarını belirten Başkan Özdemir, bu şehir ile ilgili hep birlikte nasıl daha iyi hale getirebiliriz bu şehri nasıl emsalleri ile yarıştırabiliriz, hepimiz bir mesai arkadaşı olarak yatay bir platformda toplanarak çözeceğiz. Amasya’nın hem kent, nem yaşam kalitesini yükseltmek adına her bir sorununu çözüme kavuşturmada ortak akıl, ortak kararla hareket edeceğiz. Bu şehri gerçekten yaşanabilir bu şehri gerçekten Amasya’ya yakışır tarihine yakışır bizlere yakışır halde yönetmemiz gerekiyor. Bu konuda biz sizlere güveniyoruz. Herhangi bir kaygı olmadan bütün hizmetlerimizin önceliğini sadece objektif kriterlere göre en acil sorunlardan başlayarak uzun ve kısa vadeli bütün planlarımızı yaparak mahallelerimizi daha yaşanabilir, aklınıza gelebilecek bütün kaynaklarını daha iyi değerlendirebileceğimiz her anlamda daha zengin olabileceğimiz bir Amasya’ya ulaşmak için birlikte çalışacağız. dedi.
Mahallelerinin hizmet ihtiyaçlarını dile getiren muhtarlar, şimdiye kadar Belediye tarafından yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Cafer Özdemir’e teşekkürlerini sundular.

Share
1077 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle